Mecz Wspomnień nr 4 w sobotę 29 czerwca25.06.2024r.
Wzorem okresu 2021-2023 zapraszamy sympatyków futbolu w przerwie między sezonami na specjalne, okolicznościowe spotkanie nazwane przed kilkoma laty Meczem Wspomnień. To już czwarte wydanie tej imprezy, mającej w założeniu (i w praktyce, co pokazały poprzednie) skupić, zintegrować byłych i obecnych piłkarzy MKS-u oraz działającego w Debrznie do roku 1992 Żagla. Teraźniejsza edycja tej poniekąd wyjątkowej konfrontacji odbędzie się na Stadionie Miejskim w sobotę 29 czerwca 2024 r. o godz.18.00.

Zachęcamy nie tylko zawodników, ale również rzecz jasna kibiców, którym nie jest obcy MKS i którzy lubią odwiedzać nasz obiekt. Do chcących pobiegać po murawie mamy mały apel. Prosimy mianowicie, aby stawić się na stadionie najpóźniej do godz.17.30, co pozwoliłoby spokojnie dopełnić wszystkich kwestii organizacyjnych i 30 minut potem punktualnie zacząć zawody. W zależności od liczby zainteresowanych grą odbędzie się albo spotkanie 80-minutowe, albo np. trójmecz, gdyby chętnych było więcej.

Równie istotne jak wydarzenia na boisku będą tradycyjne przy takiej okazji rozmowy "okołomeczowe", kuluarowe, w których zapewne nie zabraknie tematów do dysput i to z pewnością nie tylko tych związanych z piłką nożną.

Koszt udziału w naszym przedsięwzięciu to symboliczne 10 złotych od osoby (z przeznaczeniem na napoje, wyżywienie itp.). W razie pytań lub wątpliwości co do formuły imprezy prosimy o kontakt telefoniczny: 609 266 529. Do zobaczenia za cztery dni!