grupa I (roczniki 2020 i 2021, juniorzy G2), trenerka ŻANETA SIEG, przerwa w zajęciach
grupa II (roczniki 2018 i 2019, juniorzy F2), trener PAWEŁ WŁADYCZAK; przerwa w zajęciach
grupa III (rocznik 2017, juniorzy F1), trener KRZYSZTOF DUDZIC; przerwa w zajęciach
grupa IV (rocznik 2016, juniorzy E2), trener BARTŁOMIEJ LICA; przerwa w zajęciach
grupa V (rocznik 2015, juniorzy E1), trener BARTŁOMIEJ LICA; przerwa w zajęciach
grupa VI (roczniki 2013 i 2014, juniorzy D1), trener KRZYSZTOF DUDZIC; przerwa w zajęciach
AKTUALNOŚCI
Juniorzy C2 też sparują
08.06.2020r.
Mecze towarzyskie po długiej przerwie zaczęli rozgrywać seniorzy MKS-u, w ślad za nimi idą również juniorzy C2 (rocznik 2006 i młodsi) prowadzeni przez Pawła Władyczaka. W najbliższych tygodniach wyjdą na boisko co najmniej sześciokrotnie, aby spotkać się z rówieśnikami, przygotowując powoli formę do nowego sezonu. Serię gier sparingowych zaczniemy jutro w Chojnicach.
O godz.18.30 na obiekcie ze sztuczną nawierzchnią "Modrak" czerwono-niebiescy zagrają z Chojniczanką. Następnie w niedzielę 14 czerwca o godz.10.00 zmierzymy się u siebie ze Spartą Złotów, a w środę 17 czerwca pojedziemy do Szczecinka, aby skonfrontować się o godz.17.30 z tamtejszą Akademią Piłkarską. Kolejny sprawdzian to mecz u siebie z Czarnymi Czarne (wtorek 23 czerwca o godz.18.00), a piątą "kontrolkę" stanowi spotkanie z Tucholanką Tuchola w Debrznie w środę 1 lipca. W tym przypadku godzina zawodów jest jeszcze do uzgodnienia.
18 lipca na Stadionie Miejskim odbędzie się natomiast turniej o "Puchar Lata" dla juniorów rocznika 2006. Trwa jeszcze ustalanie obsady tej imprezy, lecz na pewno wezmą w niej udział cztery kluby, w tym oczywiście gospodarze z MKS-u Debrzno.