zbiórka na wyjazd na mecz klasy okręgowej z Pomorzem Potęgowo środa 27 marca godz.12.25 Stadion Miejski
JUNIORZY D1
poniedziałek 25 marca godz.17.00-18.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim
JUNIORZY D2
wtorek 26 marca godz.16.00-17.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim
JUNIORZY E1
wtorek 2 kwietnia godz.16.00-17.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim i czwartek 4 kwietnia godz.16.00-17.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim
JUNIORZY E2
wtorek 2 kwietnia godz.16.00-17.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim i czwartek 4 kwietnia godz.16.00-17.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim
JUNIORZY F1
wtorek 26 marca godz.17.00-18.00 hala sportowa SP Debrzno i piątek 29 marca godz.17.00-18.00 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim
JUNIORZY F2
poniedziałek 25 marca godz.17.15-18.15 hala sportowa SP Debrzno
AKADEMIA PIŁKARSKA
grupa I (roczniki 2018 i 2019, juniorzy G1), trener PAWEŁ WŁADYCZAK; wtorek 26 marca godz.16.00-17.00 hala SP Debrzno
grupa II (roczniki 2016 i 2017, juniorzy F2), trener PAWEŁ WEGNER; poniedziałek 25 marca godz.17.15-18.15 hala sportowa SP Debrzno
grupa III (rocznik 2015, juniorzy F1), trener PAWEŁ WEGNER; wtorek 26 marca godz.17.00-18.00 hala sportowa SP Debrzno i piątek 29 marca godz.17.00-18.00 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim
grupa IV (roczniki 2013 i 2014, juniorzy E1 i E2), trener KRZYSZTOF DUDZIC; wtorek 2 kwietnia godz.16.00-17.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim i czwartek 4 kwietnia godz.16.00-17.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim
grupa V (rocznik 2012, juniorzy D2), trener BARTŁOMIEJ LICA; wtorek 26 marca godz.16.00-17.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim
grupa VI (rocznik 2011, juniorzy D1), trener NORBERT MUCHA; poniedziałek 25 marca godz.17.00-18.30 boisko Orlik przy Stadionie Miejskim
SENIORZY › PUCHAR LATA
» VII turniej piłki nożnej seniorów o "Puchar Lata" (31.07.2005r.)
Tabela:
1.
MKS Debrzno
6
6:4
2.
Sparta Złotów
6
4:2
3.
Pionier 95 Borne Sulinowo
3
4:7
4.
Hubertus Biały Bór
3
2:3
Wyniki:
Hubertus - MKS 1:0 (0:0)
Krzysztof Szcześniak
Sparta - Pionier 2:0 (0:0)
Tomasz Malczewski, Seweryn Gawroński
Hubertus - Sparta 0:1 (0:1)
Seweryn Gawroński
MKS - Pionier 4:2 (1:1)
Radosław Wójtowicz, Mirosław Kisełyczka, Andrzej Koroś, Damian Litwiniuk - Marek Sołowiej 2
Hubertus - Pionier 1:2 (0:1)
Marcin Leśniewski - Krystian Pater, Marek Sołowiej
MKS - Sparta 2:1 (1:1)
Radosław Wójtowicz 2 - Miłosz Malczewski
Najlepszy zawodnik: Mirosław Kisełyczka (MKS)
Najlepszy bramkarz: Michał Ponichtera (Pionier)
Król strzelców: Radosław Wójtowicz (MKS) - 3 gole
Sędziowali: Zbigniew Kolter, Adam Łukaszewski, Robert Szychowski, Artur Kaszuba
Składy:
MKS
R. Rutyna, D. Janusz, J. Małys, P. Binkiewicz, A. Jażdżewski, G. Dudek, G. Pryba, I. Nowak, M. Kisełyczka, P. Władyczak, D. Litwiniuk, R. Podgórniak, B. Grochowina, P. Grzechnik, R. Wójtowicz, A. Koroś, P. Wegner, L. Beger
Trener: Mirosław Łepek
Sparta
P. Hernik, P. Zamczyk, P. Stasierowski, W. Kaaz, T. Blicharz, M. Lupa, M. Bianga, M. Szwalgun, T. Malczewski, S. Jaworski, J. Dobrzyński, A. Wójcik, P. Jarząbek, S. Gawroński, T. Wójcik, M. Malczewski
Trener: Mariusz Ziatyk
Pionier
M. Ponichtera, K. Klimczak, M. Sołowiej, T. Bocian, M. Kielar, Ł. Kozak, A. Siejok, P. Przysiwek, M. Szwałek, S. Podolańczyk, J. Kozanecki, J. Szwałek, K. Pater, D. Gajewski, Ł. Pasek
Trener: Michał Ponichtera
Hubertus
M. Zdonek, M. Leśniewski, R. Rosik, E. Wiczyński, W. Polechoński, T. Kopiszka, B. Dudzik, R. Wiczyński, K. Szcześniak, E. Krzyżanowski, K. Warda, M. Doszczeczko, P. Radtke, K. Miaczkowski
Trener: Tomasz Kopiszka