SENIORZY
» Słupska klasa okręgowa - sezon 2022/23
Lp.ZespółM.Pkt.Bramki Z.R.P.
1. Kaszubia Studzienice 8 22 21-8 7 1 0
2. MKS Debrzno 8 18 30-18 6 0 2
3. Piast Człuchów 9 17 23-12 5 2 2
4. Dolina Niepoględzie 8 16 18-10 5 1 2
5. Start Miastko 9 16 23-16 5 1 3
6. Gryf II Słupsk 9 15 32-15 5 0 4
7. Sokół Wyczechy 8 15 35-18 5 0 3
8. Garbarnia Kępice 8 14 16-12 4 2 2
9. Pomorze Potęgowo 9 13 27-24 3 4 2
10. Myśliwiec Tuchomie 8 12 13-10 4 0 4
11. Unison Machowino 8 11 13-13 3 2 3
12. Leśnik Cewice 8 7 11-18 2 1 5
13. Czarni Czarne 9 7 9-23 2 1 6
14. Skotawia Dębnica Kaszubska 6 6 8-10 2 0 4
15. Brda Przechlewo 8 6 12-31 2 0 6
16. GTS Czarna Dąbrówka 9 4 7-42 1 1 7
17. KS Włynkówko 8 3 8-26 1 0 7


» kolejka 1 - 06/07.08.2022
Pomorze Potęgowo0-4 Skotawia Dębnica Kaszubska
6 sierpnia, 16:00
Dominik Stencel, Michał Serkowski, Konrad Lindstedt, Kamil Oblizajek
Piast Człuchów2-2 Czarni Czarne
6 sierpnia, 16:00
Maciej Świadek, Dominik Gołuński- Oliwier Osiński, Łukasz Jakubowski
w Dębnicy
Start Miastko7-1 GTS Czarna Dąbrówka
7 sierpnia, 12:00
Przemysław Spalik 3, samobójcza, Krzysztof Bryndal, Brajan Górko, Krzysztof Guzowski- Dawid Bartelik
Garbarnia Kępice3-0 Gryf II Słupsk
6 sierpnia, 16:00
Marcel Stanischewski 2, Kamil Wójcik
KS Włynkówko2-3 Brda Przechlewo
6 sierpnia, 16:00
Kamil Kulpa, Mateusz Kujawa- Przemysław Gatz, Michał Wirkus, Kacper Ginter
w Jezierzycach
Leśnik Cewice- Jantaria Pobłocie
6 sierpnia, 16:00
Maksymilian Lawrenc
na boisku 1:0; mecz anulowany po wycofaniu się Jantarii z rozgrywek 14.09.2022 r.
MKS Debrzno1-0 Myśliwiec Tuchomie
6 sierpnia, 17:30
Kamil Masternak
Kaszubia Studzienice3-1 Sokół Wyczechy
7 sierpnia, 17:00
Dawid Fusiek 2, Damian Jakubek- Mateusz Gobis
Unison Machowino0-0 Dolina Niepoględzie
6 sierpnia, 18:00
w Objeździe
» kolejka 2 - 13/14.08.2022
Skotawia Dębnica Kaszubska0-1 Dolina Niepoględzie
13 sierpnia, 15:00
Patryk Kwasigroch
Sokół Wyczechy4-2 Unison Machowino
13 sierpnia, 12:30
Karol Dołgowski 3, Paweł Łacko- Mariusz Karpiński, Jakub Wojtanowski
Myśliwiec Tuchomie1-2 Kaszubia Studzienice
13 sierpnia, 18:00
Adam Gross- Filip Zblewski, Dawid Fusiek
Jantaria Pobłocie- MKS Debrzno
14 sierpnia, 13:00
Adrian Mielewczyk, Waldemar Kwidziński, Jarosław Janiszek- Krzysztof Szawarniak 3, samobójcza, Szymon Malmon, Kacper Bielecki
na boisku 3:6; mecz anulowany po wycofaniu się Jantarii z rozgrywek 14.09.2022 r.
Brda Przechlewo3-0 Leśnik Cewice
vo
17 sierpnia, 18:30
Przemysław Mosór
na boisku 0:1; brak w części meczu w drużynie gości zawodnika o statusie młodzieżowca
Gryf II Słupsk6-0 KS Włynkówko
14 sierpnia, 17:00
Wiktor Ciechański 2, Karol Lutkiewicz 2, Przemysław Rusiecki, Jakub Mondrzejewski
GTS Czarna Dąbrówka1-1 Garbarnia Kępice
13 sierpnia, 17:00
Dawid Wdowczyk- Kamil Wójcik
Czarni Czarne2-0 Start Miastko
13 sierpnia, 16:00
Łukasz Jakubowski, Maksymilian Stanisławczyk
Pomorze Potęgowo4-2 Piast Człuchów
13 sierpnia, 16:00
Damian Mikołajczyk 2, Marcin Formela, Mariusz Mikołajczyk- Dominik Gołuński 2
» kolejka 3 - 20/21.08.2022
Piast Człuchów1-0 Skotawia Dębnica Kaszubska
20 sierpnia, 16:00
Dawid Wachnik
w Dębnicy
Start Miastko5-5 Pomorze Potęgowo
20 sierpnia, 17:00
Przemysław Spalik 4, samobójcza- Mariusz Mikołajczyk 4, Damian Mikołajczyk
Garbarnia Kępice1-0 Czarni Czarne
20 sierpnia, 16:00
Adam Mokwa
KS Włynkówko1-2 GTS Czarna Dąbrówka
21 sierpnia, 16:30
Szymon Gołaszewski- Dawid Wnuk-Lipiński, samobójcza
w Jezierzycach
Leśnik Cewice2-4 Gryf II Słupsk
21 sierpnia, 12:00
Patryk Koszałka, Przemysław Mosór- Karol Lutkiewicz, Przemysław Rusiecki, Paweł Panek, Jakub Mondrzejewski
MKS Debrzno6-4 Brda Przechlewo
21 sierpnia, 17:00
Krystian Szostek 3, Paweł Władyczak, Michał Kawczak, Kamil Masternak- Przemysław Gatz 2, Michał Wirkus, Kacper Szostak
Kaszubia Studzienice- Jantaria Pobłocie
21 sierpnia, 14:30
Kacper Kreft 3, Filip Zblewski 2, Klaudiusz Szultka, Arkadiusz Gut, Dawid Fusiek, Adrian Szultka
na boisku 9:0; mecz anulowany po wycofaniu się Jantarii z rozgrywek 14.09.2022 r.
Unison Machowino0-1 Myśliwiec Tuchomie
20 sierpnia, 18:00
Bartosz Hering
Dolina Niepoględzie1-4 Sokół Wyczechy
20 sierpnia, 15:00
Robert Kmiecik- Łukasz Kościan 2, Eryk Spyrka, Karol Dołgowski
» kolejka 4 - 27/28.08.2022
Skotawia Dębnica Kaszubska2-4 Sokół Wyczechy
27 sierpnia, 17:00
Dominik Stencel, Michał Serkowski- Dawid Wojda, Damian Kojnecki, Łukasz Kościan, Karol Dołgowski
Myśliwiec Tuchomie3-2 Dolina Niepoględzie
27 sierpnia, 18:00
Bartosz Hering 3- Mateusz Śmigiel, Patryk Kwasigroch
Jantaria Pobłocie- Unison Machowino
28 sierpnia, 13:00
Bartosz Stencel, Patryk Roder- Franciszek Melewski
na boisku 2:1; mecz anulowany po wycofaniu się Jantarii z rozgrywek 14.09.2022 r.
Brda Przechlewo1-3 Kaszubia Studzienice
28 sierpnia, 17:00
Michał Wirkus- Filip Zblewski, Damian Wajs, Krzysztof Zblewski
Gryf II Słupsk4-5 MKS Debrzno
28 sierpnia, 17:00
Vladislav Revenko 2, Patryk Dąbrowski, Kamil Klimas- Krzysztof Szawarniak 3, samobójcza, Krystian Szostek
GTS Czarna Dąbrówka1-2 Leśnik Cewice
28 sierpnia, 12:00
Dawid Wnuk-Lipiński- samobójcza, Patryk Koszałka
Czarni Czarne4-2 KS Włynkówko
28 sierpnia, 15:00
Kacper Kaczmarek 2, Maksymilian Stanisławczyk, Łukasz Jakubowski- Jakub Marglarczyk, Szymon Gołaszewski
Pomorze Potęgowo3-3 Garbarnia Kępice
27 sierpnia, 16:00
Mariusz Mikołajczyk 2, Marek Barański- Kacper Łaga 2, Kamil Wójcik
Piast Człuchów4-0 Start Miastko
27 sierpnia, 13:00
Dawid Wachnik, Kacper Walczak, Łukasz Czarnowski, Yurii Sichovyi
w Dębnicy
» kolejka 5 - 03/04.09.2022
Start Miastko3-0 Skotawia Dębnica Kaszubska
4 września, 12:00
Przemysław Spalik 2, Wojciech Szuta
Garbarnia Kępice1-4 Piast Człuchów
3 września, 16:00
Marcel Stanischewski- Dawid Wachnik 2, Mateusz Drobek, Kamil Bulwan
KS Włynkówko1-3 Pomorze Potęgowo
4 września, 16:30
Rafał Kostka- Marcin Formela, Filip Orlańczyk, Mariusz Mikołajczyk
w Jezierzycach
Leśnik Cewice4-0 Czarni Czarne
4 września, 14:00
Patryk Koszałka 2, Przemysław Mosór, Dariusz Siwek
MKS Debrzno10-0 GTS Czarna Dąbrówka
3 września, 16:30
Krystian Szostek 4, Michał Pacholik 2, Michał Kawczak 2, Kacper Bielecki, Mariusz Góra
Kaszubia Studzienice2-1 Gryf II Słupsk
3 września, 14:00
Kacper Kreft, Damian Jakubek- Kacper Protas
Unison Machowino1-0 Brda Przechlewo
3 września, 18:00
samobójcza
Dolina Niepoględzie- Jantaria Pobłocie
3 września, 15:00
Wiktor Treder 2, Robert Kmiecik 2, Kamil Pranczk, Krystian Grajczyk, Piotr Pituch
na boisku 7:0; mecz anulowany po wycofaniu się Jantarii z rozgrywek 14.09.2022 r.
Sokół Wyczechy0-2 Myśliwiec Tuchomie
3 września, 14:00
Bartosz Hering, Damian Sobisz
» kolejka 6 - 10/11.09.2022
Skotawia Dębnica Kaszubska2-1 Myśliwiec Tuchomie
10 września, 15:00
Patryk Wólczyński, Konrad Lindstedt- Karol Żmuda Trzebiatowski
Jantaria Pobłocie- Sokół Wyczechy
11 września, 13:00
Miłosz Pawelczyk, Denys Dynysiuk, Bartosz Stencel- Łukasz Kościan 3
na boisku 3:3; mecz anulowany po wycofaniu się Jantarii z rozgrywek 14.09.2022 r.
Brda Przechlewo1-3 Dolina Niepoględzie
10 września, 16:00
Jakub Borsuk- Patryk Kwasigroch 2, Wiktor Treder
Gryf II Słupsk5-0 Unison Machowino
11 września, 17:00
Bartosz Stankiewicz 2, Filip Miler, Jakub Mondrzejewski, Karol Lutkiewicz
GTS Czarna Dąbrówka0-3 Kaszubia Studzienice
11 września, 12:00
Kacper Kreft, Filip Zblewski, Patryk Pela
Czarni Czarne0-1 MKS Debrzno
11 września, 15:00
Michał Pacholik
Pomorze Potęgowo5-1 Leśnik Cewice
10 września, 16:00
Mariusz Mikołajczyk 2, Damian Mikołajczyk, Marek Barański, Mateusz Ostrowski- Adrian Kostuch
Piast Człuchów4-0 KS Włynkówko
10 września, 16:00
Yurii Sichovyi, Kacper Walczak, Daniil Pylypenko Slomchynskyi, Łukasz Czarnowski
w Dębnicy
Start Miastko3-1 Garbarnia Kępice
10 września, 16:00
Przemysław Spalik, Rafał Degis, Bartłomiej Szwajczewski- Kamil Wójcik
» kolejka 7 - 17/18.09.2022
Garbarnia Kępice- Skotawia Dębnica Kaszubska
5 października, 16:00
KS Włynkówko1-0 Start Miastko
18 września, 16:30
Szymon Gołaszewski
w Jezierzycach
Leśnik Cewice1-1 Piast Człuchów
18 września, 14:00
Radosław Bandosz- Arkadiusz Zachajczuk
MKS Debrzno4-3 Pomorze Potęgowo
18 września, 16:00
Krystian Szostek 4- Mariusz Mikołajczyk 2, Tomasz Pilipionek
Kaszubia Studzienice3-0 Czarni Czarne
20 września, 17:00
Damian Jakubek, Klaudiusz Szultka, Kacper Kreft
Unison Machowino4-1 GTS Czarna Dąbrówka
17 września, 16:30
Mariusz Karpiński 2, Krzysztof Kolasiński, Franciszek Melewski- Dawid Wnuk-Lipiński
Dolina Niepoględzie3-2 Gryf II Słupsk
17 września, 13:00
Wiktor Treder 2, Patryk Kwasigroch- Vladislav Revenko 2
Sokół Wyczechy11-0 Brda Przechlewo
17 września, 15:00
Łukasz Kościan 6, Paweł Łacko 3, Ariel Sobczak, Jakub Piłat
Myśliwiec Tuchomie- Jantaria Pobłocie
18 września, 16:00
mecz odwołany po wycofaniu się Jantarii z rozgrywek 14.09.2022 r.
» kolejka 8 - 24/25.09.2022
Skotawia Dębnica Kaszubska- Jantaria Pobłocie
24 września, 15:00
mecz odwołany po wycofaniu się Jantarii z rozgrywek 14.09.2022 r.
Brda Przechlewo0-5 Myśliwiec Tuchomie
24 września, 11:00
Adam Gross 2, Bartosz Hering 2, Filip Krycki
Gryf II Słupsk7-0 Sokół Wyczechy
25 września, 12:00
Vladislav Revenko 3, Karol Lutkiewicz 2, Wiktor Ciechański, samobójcza
GTS Czarna Dąbrówka0-3 Dolina Niepoględzie
25 września, 12:00
Mateusz Śmigiel, Patryk Kwasigroch, Krzysztof Król
Czarni Czarne1-5 Unison Machowino
24 września, 15:00
Łukasz Jakubowski- Mariusz Karpiński 3, Mateusz Kania, Patryk Blank
Pomorze Potęgowo3-3 Kaszubia Studzienice
24 września, 15:30
Mariusz Mikołajczyk 2, Tomasz Pilipionek- Damian Jakubek 2, Mateusz Zblewski
Piast Człuchów4-2 MKS Debrzno
24 września, 13:00
Kacper Walczak, Yurii Sichovyi, Dawid Wachnik, Dominik Gołuński- Jakub Nykiel, Krystian Szostek
w Dębnicy
Start Miastko2-1 Leśnik Cewice
24 września, 12:00
Krzysztof Bryndal 2- Radosław Szmuda
Garbarnia Kępice4-1 KS Włynkówko
24 września, 16:00
Kamil Wójcik 2, Wojciech Łuczak, Marcel Stanischewski- Bartosz Bukowski
» kolejka 9 - 01/02.10.2022
KS Włynkówko- Skotawia Dębnica Kaszubska
2 października, 16:00
w Jezierzycach; w pierwotnym terminie mecz odwołany z powodu zalania boiska
Leśnik Cewice0-2 Garbarnia Kępice
2 października, 11:00
MKS Debrzno1-3 Start Miastko
2 października, 15:45
Kaszubia Studzienice2-1 Piast Człuchów
2 października, 15:00
Unison Machowino1-1 Pomorze Potęgowo
1 października, 16:00
Dolina Niepoględzie5-0 Czarni Czarne
1 października, 15:00
Sokół Wyczechy11-1 GTS Czarna Dąbrówka
1 października, 15:00
Myśliwiec Tuchomie0-3 Gryf II Słupsk
1 października, 15:30
Jantaria Pobłocie- Brda Przechlewo
2 października, 13:00
mecz odwołany po wycofaniu się Jantarii z rozgrywek 14.09.2022 r.
» kolejka 10 - 08/09.10.2022
Skotawia Dębnica Kaszubska- Brda Przechlewo
9 października, 13:00
Gryf II Słupsk- Jantaria Pobłocie
9 października, 12:00
mecz odwołany po wycofaniu się Jantarii z rozgrywek 14.09.2022 r.
GTS Czarna Dąbrówka- Myśliwiec Tuchomie
9 października, 12:00
Czarni Czarne- Sokół Wyczechy
8 października, 15:00
Pomorze Potęgowo- Dolina Niepoględzie
8 października, 15:30
Piast Człuchów- Unison Machowino
8 października, 15:00
w Dębnicy
Start Miastko- Kaszubia Studzienice
8 października, 14:00
Garbarnia Kępice- MKS Debrzno
8 października, 15:00
KS Włynkówko- Leśnik Cewice
8 października, 16:00
w Jezierzycach
» kolejka 11 - 15/16.10.2022
Leśnik Cewice- Skotawia Dębnica Kaszubska
16 października, 14:00
MKS Debrzno- KS Włynkówko
16 października, 13:00
Kaszubia Studzienice- Garbarnia Kępice
16 października, 12:00
Unison Machowino- Start Miastko
15 października, 15:00
Dolina Niepoględzie- Piast Człuchów
16 października, 11:00
Sokół Wyczechy- Pomorze Potęgowo
15 października, 15:00
Myśliwiec Tuchomie- Czarni Czarne
16 października, 12:00
Jantaria Pobłocie- GTS Czarna Dąbrówka
16 października, 13:00
mecz odwołany po wycofaniu się Jantarii z rozgrywek 14.09.2022 r.
Brda Przechlewo- Gryf II Słupsk
15 października, 17:00
» kolejka 12 - 22/23.10.2022
Skotawia Dębnica Kaszubska- Gryf II Słupsk
22 października, 15:00
GTS Czarna Dąbrówka- Brda Przechlewo
23 października, 12:00
Czarni Czarne- Jantaria Pobłocie
22 października, 15:00
mecz odwołany po wycofaniu się Jantarii z rozgrywek 14.09.2022 r.
Pomorze Potęgowo- Myśliwiec Tuchomie
22 października, 15:00
Piast Człuchów- Sokół Wyczechy
22 października, 12:00
Start Miastko- Dolina Niepoględzie
22 października, 14:00
Garbarnia Kępice- Unison Machowino
22 października, 14:00
KS Włynkówko- Kaszubia Studzienice
23 października, 15:30
w Jezierzycach
Leśnik Cewice- MKS Debrzno
23 października, 14:00
» kolejka 13 - 29/30.10.2022
MKS Debrzno- Skotawia Dębnica Kaszubska
30 października, 14:00
Kaszubia Studzienice- Leśnik Cewice
30 października, 11:00
Unison Machowino- KS Włynkówko
29 października, 16:00
Dolina Niepoględzie- Garbarnia Kępice
29 października, 11:00
Sokół Wyczechy- Start Miastko
29 października, 15:00
Myśliwiec Tuchomie- Piast Człuchów
30 października, 12:00
Jantaria Pobłocie- Pomorze Potęgowo
30 października, 13:00
mecz odwołany po wycofaniu się Jantarii z rozgrywek 14.09.2022 r.
Brda Przechlewo- Czarni Czarne
29 października, 15:00
Gryf II Słupsk- GTS Czarna Dąbrówka
30 października, 15:30
» kolejka 14 - 05/06.11.2022
Skotawia Dębnica Kaszubska- GTS Czarna Dąbrówka
5 listopada, 14:00
Czarni Czarne- Gryf II Słupsk
5 listopada, 14:00
Pomorze Potęgowo- Brda Przechlewo
5 listopada, 15:00
Piast Człuchów- Jantaria Pobłocie
5 listopada, 12:00
w Dębnicy; mecz odwołany po wycofaniu się Jantarii z rozgrywek 14.09.2022 r.
Start Miastko- Myśliwiec Tuchomie
6 listopada, 14:00
Garbarnia Kępice- Sokół Wyczechy
5 listopada, 14:00
KS Włynkówko- Dolina Niepoględzie
5 listopada, 15:00
w Jezierzycach
Leśnik Cewice- Unison Machowino
6 listopada, 14:00
MKS Debrzno- Kaszubia Studzienice
6 listopada, 13:30
» kolejka 15 - 12/13.11.2022
Kaszubia Studzienice- Skotawia Dębnica Kaszubska
13 listopada, 14:00
Unison Machowino- MKS Debrzno
12 listopada, 15:30
Dolina Niepoględzie- Leśnik Cewice
13 listopada, 13:00
Sokół Wyczechy- KS Włynkówko
12 listopada, 14:00
Myśliwiec Tuchomie- Garbarnia Kępice
13 listopada, 12:00
Jantaria Pobłocie- Start Miastko
13 listopada, 13:00
mecz odwołany po wycofaniu się Jantarii z rozgrywek 14.09.2022 r.
Brda Przechlewo- Piast Człuchów
12 listopada, 15:00
Gryf II Słupsk- Pomorze Potęgowo
13 listopada, 12:00
GTS Czarna Dąbrówka- Czarni Czarne
13 listopada, 12:00
» kolejka 16 - 19/20.11.2022
Skotawia Dębnica Kaszubska- Czarni Czarne
19 listopada, 13:00
Pomorze Potęgowo- GTS Czarna Dąbrówka
19 listopada, 14:30
Piast Człuchów- Gryf II Słupsk
19 listopada, 12:00
w Dębnicy
Start Miastko- Brda Przechlewo
19 listopada, 12:00
Garbarnia Kępice- Jantaria Pobłocie
19 listopada, 13:00
mecz odwołany po wycofaniu się Jantarii z rozgrywek 14.09.2022 r.
KS Włynkówko- Myśliwiec Tuchomie
19 listopada, 14:30
w Jezierzycach
Leśnik Cewice- Sokół Wyczechy
20 listopada, 14:00
MKS Debrzno- Dolina Niepoględzie
20 listopada, 13:00
Kaszubia Studzienice- Unison Machowino
20 listopada, 14:00
» kolejka 17 - 26/27.11.2022
Unison Machowino- Skotawia Dębnica Kaszubska
26 listopada, 15:00
Dolina Niepoględzie- Kaszubia Studzienice
26 listopada, 11:00
Sokół Wyczechy- MKS Debrzno
26 listopada, 14:00
Myśliwiec Tuchomie- Leśnik Cewice
27 listopada, 12:00
Jantaria Pobłocie- KS Włynkówko
27 listopada, 13:00
mecz odwołany po wycofaniu się Jantarii z rozgrywek 14.09.2022 r.
Brda Przechlewo- Garbarnia Kępice
26 listopada, 15:00
Gryf II Słupsk- Start Miastko
27 listopada, 12:00
GTS Czarna Dąbrówka- Piast Człuchów
27 listopada, 12:00
Czarni Czarne- Pomorze Potęgowo
26 listopada, 14:00
» kolejka 18
Skotawia Dębnica Kaszubska- Pomorze Potęgowo
Czarni Czarne- Piast Człuchów
GTS Czarna Dąbrówka- Start Miastko
Gryf II Słupsk- Garbarnia Kępice
Brda Przechlewo- KS Włynkówko
Jantaria Pobłocie- Leśnik Cewice
Myśliwiec Tuchomie- MKS Debrzno
Sokół Wyczechy- Kaszubia Studzienice
Dolina Niepoględzie- Unison Machowino
» kolejka 19
Dolina Niepoględzie- Skotawia Dębnica Kaszubska
Unison Machowino- Sokół Wyczechy
Kaszubia Studzienice- Myśliwiec Tuchomie
MKS Debrzno- Jantaria Pobłocie
Leśnik Cewice- Brda Przechlewo
KS Włynkówko- Gryf II Słupsk
Garbarnia Kępice- GTS Czarna Dąbrówka
Start Miastko- Czarni Czarne
Piast Człuchów- Pomorze Potęgowo
» kolejka 20
Skotawia Dębnica Kaszubska- Piast Człuchów
Pomorze Potęgowo- Start Miastko
Czarni Czarne- Garbarnia Kępice
GTS Czarna Dąbrówka- KS Włynkówko
Gryf II Słupsk- Leśnik Cewice
Brda Przechlewo- MKS Debrzno
Jantaria Pobłocie- Kaszubia Studzienice
Myśliwiec Tuchomie- Unison Machowino
Sokół Wyczechy- Dolina Niepoględzie
» kolejka 21
Sokół Wyczechy- Skotawia Dębnica Kaszubska
Dolina Niepoględzie- Myśliwiec Tuchomie
Unison Machowino- Jantaria Pobłocie
Kaszubia Studzienice- Brda Przechlewo
MKS Debrzno- Gryf II Słupsk
Leśnik Cewice- GTS Czarna Dąbrówka
KS Włynkówko- Czarni Czarne
Garbarnia Kępice- Pomorze Potęgowo
Start Miastko- Piast Człuchów
» kolejka 22
Skotawia Dębnica Kaszubska- Start Miastko
Piast Człuchów- Garbarnia Kępice
Pomorze Potęgowo- KS Włynkówko
Czarni Czarne- Leśnik Cewice
GTS Czarna Dąbrówka- MKS Debrzno
Gryf II Słupsk- Kaszubia Studzienice
Brda Przechlewo- Unison Machowino
Jantaria Pobłocie- Dolina Niepoględzie
Myśliwiec Tuchomie- Sokół Wyczechy
» kolejka 23
Myśliwiec Tuchomie- Skotawia Dębnica Kaszubska
Sokół Wyczechy- Jantaria Pobłocie
Dolina Niepoględzie- Brda Przechlewo
Unison Machowino- Gryf II Słupsk
Kaszubia Studzienice- GTS Czarna Dąbrówka
MKS Debrzno- Czarni Czarne
Leśnik Cewice- Pomorze Potęgowo
KS Włynkówko- Piast Człuchów
Garbarnia Kępice- Start Miastko
» kolejka 24
Skotawia Dębnica Kaszubska- Garbarnia Kępice
Start Miastko- KS Włynkówko
Piast Człuchów- Leśnik Cewice
Pomorze Potęgowo- MKS Debrzno
Czarni Czarne- Kaszubia Studzienice
GTS Czarna Dąbrówka- Unison Machowino
Gryf II Słupsk- Dolina Niepoględzie
Brda Przechlewo- Sokół Wyczechy
Jantaria Pobłocie- Myśliwiec Tuchomie
» kolejka 25
Jantaria Pobłocie- Skotawia Dębnica Kaszubska
Myśliwiec Tuchomie- Brda Przechlewo
Sokół Wyczechy- Gryf II Słupsk
Dolina Niepoględzie- GTS Czarna Dąbrówka
Unison Machowino- Czarni Czarne
Kaszubia Studzienice- Pomorze Potęgowo
MKS Debrzno- Piast Człuchów
Leśnik Cewice- Start Miastko
KS Włynkówko- Garbarnia Kępice
» kolejka 26
Skotawia Dębnica Kaszubska- KS Włynkówko
Garbarnia Kępice- Leśnik Cewice
Start Miastko- MKS Debrzno
Piast Człuchów- Kaszubia Studzienice
Pomorze Potęgowo- Unison Machowino
Czarni Czarne- Dolina Niepoględzie
GTS Czarna Dąbrówka- Sokół Wyczechy
Gryf II Słupsk- Myśliwiec Tuchomie
Brda Przechlewo- Jantaria Pobłocie
» kolejka 27
Brda Przechlewo- Skotawia Dębnica Kaszubska
Jantaria Pobłocie- Gryf II Słupsk
Myśliwiec Tuchomie- GTS Czarna Dąbrówka
Sokół Wyczechy- Czarni Czarne
Dolina Niepoględzie- Pomorze Potęgowo
Unison Machowino- Piast Człuchów
Kaszubia Studzienice- Start Miastko
MKS Debrzno- Garbarnia Kępice
Leśnik Cewice- KS Włynkówko
» kolejka 28
Skotawia Dębnica Kaszubska- Leśnik Cewice
KS Włynkówko- MKS Debrzno
Garbarnia Kępice- Kaszubia Studzienice
Start Miastko- Unison Machowino
Piast Człuchów- Dolina Niepoględzie
Pomorze Potęgowo- Sokół Wyczechy
Czarni Czarne- Myśliwiec Tuchomie
GTS Czarna Dąbrówka- Jantaria Pobłocie
Gryf II Słupsk- Brda Przechlewo
» kolejka 29
Gryf II Słupsk- Skotawia Dębnica Kaszubska
Brda Przechlewo- GTS Czarna Dąbrówka
Jantaria Pobłocie- Czarni Czarne
Myśliwiec Tuchomie- Pomorze Potęgowo
Sokół Wyczechy- Piast Człuchów
Dolina Niepoględzie- Start Miastko
Unison Machowino- Garbarnia Kępice
Kaszubia Studzienice- KS Włynkówko
MKS Debrzno- Leśnik Cewice
» kolejka 30
Skotawia Dębnica Kaszubska- MKS Debrzno
Leśnik Cewice- Kaszubia Studzienice
KS Włynkówko- Unison Machowino
Garbarnia Kępice- Dolina Niepoględzie
Start Miastko- Sokół Wyczechy
Piast Człuchów- Myśliwiec Tuchomie
Pomorze Potęgowo- Jantaria Pobłocie
Czarni Czarne- Brda Przechlewo
GTS Czarna Dąbrówka- Gryf II Słupsk
» kolejka 31
GTS Czarna Dąbrówka- Skotawia Dębnica Kaszubska
Gryf II Słupsk- Czarni Czarne
Brda Przechlewo- Pomorze Potęgowo
Jantaria Pobłocie- Piast Człuchów
Myśliwiec Tuchomie- Start Miastko
Sokół Wyczechy- Garbarnia Kępice
Dolina Niepoględzie- KS Włynkówko
Unison Machowino- Leśnik Cewice
Kaszubia Studzienice- MKS Debrzno
» kolejka 32
Skotawia Dębnica Kaszubska- Kaszubia Studzienice
MKS Debrzno- Unison Machowino
Leśnik Cewice- Dolina Niepoględzie
KS Włynkówko- Sokół Wyczechy
Garbarnia Kępice- Myśliwiec Tuchomie
Start Miastko- Jantaria Pobłocie
Piast Człuchów- Brda Przechlewo
Pomorze Potęgowo- Gryf II Słupsk
Czarni Czarne- GTS Czarna Dąbrówka
» kolejka 33
Czarni Czarne- Skotawia Dębnica Kaszubska
GTS Czarna Dąbrówka- Pomorze Potęgowo
Gryf II Słupsk- Piast Człuchów
Brda Przechlewo- Start Miastko
Jantaria Pobłocie- Garbarnia Kępice
Myśliwiec Tuchomie- KS Włynkówko
Sokół Wyczechy- Leśnik Cewice
Dolina Niepoględzie- MKS Debrzno
Unison Machowino- Kaszubia Studzienice
» kolejka 34
Skotawia Dębnica Kaszubska- Unison Machowino
Kaszubia Studzienice- Dolina Niepoględzie
MKS Debrzno- Sokół Wyczechy
Leśnik Cewice- Myśliwiec Tuchomie
KS Włynkówko- Jantaria Pobłocie
Garbarnia Kępice- Brda Przechlewo
Start Miastko- Gryf II Słupsk
Piast Człuchów- GTS Czarna Dąbrówka
Pomorze Potęgowo- Czarni Czarne

::  Copyright © 2003-2022 MKS Debrzno  ::  Web design by Robert Białek  ::  Wszelkie prawa zastrzeżone  ::