"Dzikie" granie dla Spoconych Zająców, Kramarz FC i Garbusów23.08.2023r.
Zorganizowana przez MKS następna edycja turnieju wakacyjnego "dzikich" drużyn zgromadziła dzisiaj na "Orliku" przy Stadionie Miejskim osiem ekip. To identyczna liczba jak w 2022 roku i... oczywiście mogło być pod tym względem lepiej, ale tym większe uznanie dla tych, którzy chcą się z nami bawić.

Podobnie jak 12 miesięcy wcześniej połączyliśmy średnią i najstarszą kategorię wiekową, chociaż potem zespoły klasyfikowaliśmy osobno. Mecze mogły się podobać, wszyscy walczyli bardzo ambitnie o jak najlepsze rezultaty. Impreza trwała trzy godziny, a w jej organizacji pomogli sędziowie, czyli Paweł Wegner i Sławomir Słonka. Dziękujemy!

Oprócz pucharów dla zespołów pamiątkowe trofea otrzymali także królowie strzelców (Franciszek Osięglewski, Emil Paczkowski i Hubert Lange), ekipa z najbardziej oryginalną nazwą ("Sportowe Świry") i najmłodszy zawodnik rozgrywek, 7-letni Jan Nowaczek.

Przedsięwzięcie było częścią realizacji zadania publicznego "Sport dla każdego - Debrzno 2023" dofinansowanego przez Gminę Debrzno.

Szkoła podstawowa (2011 i młodsi)

Spocone Zające- Sportowe Świry 6:0
Coco Jumbo- GTS Lipka 1:0
Spocone Zające- Coco Jumbo 2:2