Już jutro ósma edycja nocnego turnieju27.07.2023r.
W piątek 28 lipca o godz.20.00 startujemy z VIII Nocnym Turniejem Piłki Nożnej Amatorów! To impreza organizowana przez MKS, a zainicjowana w 2016 roku przez Krzysztofa Dudzica. Weźmie w niej udział dziesięć drużyn. W tegorocznym wydaniu grania na boisku "Orlik" przy Stadionie Miejskim w imprezowe szranki staną: MKS Debrzno, GTS Lipka, Pokerteam Rychnowy, Balboa Team, Perfecta Złotów, TKP Tuchola, SGS Team Debrzno, Bez Piwa To Nie Gram, Kraken i Geriatrycy FC.

Harmonogram rozgrywek przewiduje 24 mecze po 10 minut każdy. Należy być na "Orliku" około 19.30, kwadrans później odbędzie się losowanie, a wkrótce potem zainaugurujemy imprezę. Stawkę zespołów podzielimy na dwie grupy po pięć ekip, później po dwie najlepsze po I fazie awansują do półfinałów, a następnie odbędzie się spotkanie o trzecią i pierwszą lokatę. Zawody poprowadzą sędziowie związkowi z Chojnic, Mariusz Hoppe i Artur Włoch. Przewidzieliśmy puchary dla czterech czołowych drużyn oraz wyróżnienia indywidualne (najlepszy bramkarz, najlepszy zawodnik, król strzelców), a ponadto dodatkowe suweniry-niespodzianki.

Całość skończymy około 1.00 w nocy, a więc w sobotę 29 lipca. Serdecznie zapraszamy kibiców, bo ta impreza ma swój klimat i temperaturę. Na pewno warto pojawić się na obiekcie przy ul. Sportowej w Debrznie!

Turniej organizujemy w ramach realizacji przez MKS zadania publicznego z zakresu upowszechniania kultury fizycznej i sportu pn. "Sport dla każdego - Debrzno 2023" dofinansowanego przez Gminę Debrzno.