Rocznik 2015 grał w Dębnicy 28.05.2023r.
Jako pierwsi spośród pięciu naszych drużyn grających systemem turniejowym zakończyli występy w edycji 2022/2023 najmłodsi reprezentanci MKS-u, czyli juniorzy F2. W trzeciej wiosennej imprezie, rozegranej 27 maja na obiekcie w Dębnicy zespół prowadzony tego dnia przez Pawła Władyczaka, w zastępstwie za Pawła Wegnera, poradził sobie bardzo przyzwoicie w rywalizacji z koleżankami i kolegami z czterech klubów.

Debrznianie wygrali trzy mecze, a każda z tych konfrontacji miała wyrównany przebieg. Dużo gorzej powiodło się emkaesiakom w czwartej potyczce z JFA Przechlewo, lecz i tak wracali do domów w dobrych humorach po nabyciu następnego futbolowego szlifu z myślą o przyszłości.

Ekipie znad Debrzynki towarzyszyli oczywiście rodzice, którym serdecznie dziękujemy za wsparcie w organizacji wyjazdu na ligowe zawody.

Rezultaty spotkań i strzelcy goli dla MKS-u:

MKS Debrzno- Lider Rychnowy 3:1 (Szuber 2, Tojza)
Kolejarz Chojnice- Piast Człuchów 0:3
JFA Przechlewo- Lider Rychnowy 7:3
MKS Debrzno- Kolejarz Chojnice 2:1 (Szuber 2)
Kolejarz Chojnice- JFA Przechlewo 2:1
MKS Debrzno- Piast Człuchów 1:0 (Ryngwelski)
Lider Rychnowy- Kolejarz Chojnice 5:3
Piast Człuchów- JFA Przechlewo 0:7
Piast Człuchów- Lider Rychnowy 2:2
JFA Przechlewo- MKS Debrzno 5:0

MKS: Dłużniewski, Dywel, Jażdżewski, Nowaczek, Ryngwelski, Sala, Szuber, Tojza, Tutak, I. Wegner