Dużo goli juniorów F1 w ligowej imprezie26.05.2023r.
W słoneczne popołudnie 25 maja na boisku w Wyczechach odbył się zaległy mistrzowski turniej rocznika 2014. Ekipa szkolona przez Krzysztofa Dudzica udanie pokazała się w tych zawodach, odnosząc trzy zwycięstwa i minimalnie przegrywając w najciekawszym spotkaniu dnia z JFA Przechlewo. Cieszy skuteczność Czerwono-Niebieskich, którzy aż 27 razy lokowali piłkę w bramce przeciwników!

To była przedostatnia impreza cyklu w tej kategorii wiekowej, a sezon zamkniemy rywalizacją na obiekcie Brdy Rytel w niedzielę 11 czerwca o godz.10.00. Serdeczne podziękowania dla Rodziców dzieci za pomoc w transporcie na wczorajszy turniej i kibicowanie drużynie!

Wyniki meczów i zdobywcy bramek dla MKS-u:

Sokół Wyczechy- MKS Debrzno 0:11 (Traczyk 4, W. Wasyłyk 3, L. Wegner 2, Szuber, A. Jarosz)
JFA Przechlewo- Kolejarz Chojnice 7:6
Brda Rytel- Sokół Wyczechy 3:0
MKS Debrzno- Kolejarz Chojnice 11:2 (A. Jarosz 4, W. Wasyłyk 3, Malmon 2, L. Wegner, M. Ogierman)
JFA Przechlewo- Brda Rytel 6:1
Kolejarz Chojnice- Sokół Wyczechy 5:1
Brda Rytel- MKS Debrzno 0:3 (A. Jarosz 2, W. Wasyłyk)
Sokół Wyczechy- JFA Przechlewo 0:9
Brda Rytel- Kolejarz Chojnice 4:2
JFA Przechlewo- MKS Debrzno 3:2 (L. Wegner, Malmon)

MKS: A. Jarosz, Malmon, W. Obarzanek, M. Ogierman, Szuber, Traczyk, W. Wasyłyk, I. Wegner, L. Wegner