Zweryfikowano boisko na następny sezon25.05.2023r.
23 maja na Stadionie Miejskim w Debrznie pojawili się przedstawiciel Komisji Bezpieczeństwa na Obiektach Piłkarskich Podokręgu Słupskiego Pomorskiego Związku Piłki Nożnej Mieczysław Reichel oraz pełnomocnik Zarządu Pomorskiego ZPN-u ds. podokręgu Paweł Kryszałowicz, aby jak co roku dokonać weryfikacji boiska, na którym swoje mecze rozgrywają drużyny reprezentujące MKS, już w kontekście sezonu 2023/2024.

Jak łatwo się domyśleć, tak samo jak to dzieje się od 2014 roku, czyli od gruntownej modernizacji obiektu przy ul. Sportowej w Grodzie Dzika, odbiór infrastruktury stadionowej przebiegł bezproblemowo. Nic dziwnego, czasy bowiem, gdy ludzie zaangażowani w działalność klubu znad Debrzynki drżeli o to, czy komisja zezwoli na dalszą grę na naszym stadionie, na szczęście dawno już minęły...