Szczęśliwa siódemka - 10000 złotych dla MKS-u z Programu "KLUB"22.05.2023r.
Kilka dni temu rozstrzygnięto nabór do tegorocznej edycji rządowego programu "KLUB", rozpisanego tradycyjnie przez Ministerstwo Sportu i Turystyki, którego operatorem jest, podobnie jak w ubiegłym roku, Krajowe Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe. Miło nam poinformować, że wśród beneficjentów środków finansowych z przeznaczeniem na wynagrodzenie dla dwóch trenerów (łącznie 6000 zł.) oraz zakup sprzętu sportowego (4000 zł.) znalazł się Miejski Klub Sportowy Debrzno.

Dla przypomnienia dodajmy, iż stało się tak już siódmy raz (wcześniej w latach 2016 oraz 2018-2022). Całkowita wartość programu to 10000 zł. z puli ministerialnej i kilkaset dodatkowo jako wkład własny na sprzęt sportowy, które wyasygnuje ze swojego budżetu MKS. Całość wydamy na szkolenie dzieci i młodzieży w sekcji piłki nożnej.