Rocznik 2014 zagra w Wyczechach 25 maja19.05.2023r.
Tak jak wspominaliśmy wczoraj podawane wówczas zmiany w terminarzu rozgrywek wcale nie będą ostatnimi na finiszu sezonu 2022/2023. Dzisiaj Komisja ds. Rozgrywek Podokręgu Słupskiego Pomorskiego Związku Piłki Nożnej przychyliła się do wniosku naszego klubu, wspartego pozytywną opinią innych uczestników turnieju, aby zawody juniorów F1 (rocznik 2014 i młodsi) w Wyczechach przesunąć o cztery dni.

Drużyny Kolejarza Chojnice, JFA Przechlewo, Brdy Rytel, Sokoła Wyczechy i MKS-u Debrzno miały spotkać się w niedzielę 21 maja o godz.12.00. Impreza dojdzie jednak do skutku w czwartek 25 maja o godz.17.00. Dziękujemy czterem klubom rywalizującym z Czerwono-Niebieskimi za przychylność, bo to debrzeńska ekipa miałaby z różnych przyczyn olbrzymie problemy ze składem w pierwotnym terminie.