Sześciolatki dały popis!16.05.2023r.
Po chojnickiej kwietniowej imprezie dla rocznika 2017 nadszedł czas na rozgrywki zorganizowane przez MKS na "Orliku" przy Stadionie Miejskim. W sobotę 13 maja pod bacznym okiem trenerów oraz licznie zgromadzonych rodziców zaprezentowało się sześć drużyn konfrontujących się systemem "każdy z każdym". Trzy wystawiła Chojniczanka Chojnice, jedną człuchowski Piast i dwie gospodarze znad Debrzynki.

Przez niemal dwie godziny rywalizowano na dwóch boiskach i był to wartościowy test dla naszych najmłodszych adeptów futbolowej sztuki. Trener Paweł Władyczak zestawił dwa składy, dzięki czemu dziesięcioro dzieci zaliczyło dużą liczbę minut w każdym z meczów. Z kronikarskiego obowiązku uzupełnijmy, iż pierwszy zespół utworzyli Aleksander Dudek, Antoni Lica, Olaf Seydak, Mateusz Tutak i Stanisław Wieczorek, natomiast drugi Kacper Gospodarski, Miłosz Lelo, Aniela Szuber, Cyprian Szyca i Nikodem Wójtowicz.

Brawa dla wszystkich uczestników turnieju!