Przyspieszony termin potyczki juniorów D215.05.2023r.
Już w środę 17 maja o godz.17.30, a nie jak początkowo przewidywano 21 maja o godz.12.00 zmierzą się ekipy MKS-u Debrzno i AP Karol Piątek Luzino w meczu o punkty w klasie okręgowej juniorów D2.

Obydwa kluby porozumiały się co do nowej daty zawodów, a dzisiaj zatwierdził te ustalenia Podokręg Słupski Pomorskiego Związku Piłki Nożnej. Przed podopiecznymi Norberta Muchy pojutrze nie lada wyzwanie, jako że zagramy z drużyną, która zdecydowanie przewodzi ligowej stawce, mając komplet 57 punktów, a do tego imponująca skutecznością (189 goli!). Czerwono-Niebieskim nie wiedzie się w tym sezonie, czego dowodem choćby ostatnia bardzo wysoka porażka w Bytowie, ale mimo to liczymy na ambitną grę emkaesiaków i starania przez pełne 70 minut o jak najlepszy rezultat.