Jednomeczowa pauza Licy12.05.2023r.
W najbliższym spotkaniu klasy okręgowej seniorów (14 maja o godz.17.00) na własnym boisku z Leśnikiem Cewice zabraknie w drużynie Czerwono-Niebieskich Bartłomieja Licy. Defensor emkaesiaków w 67. minucie wyjazdowej konfrontacji z KS Włynkówko w Jezierzycach ujrzał bezpośrednią czerwoną kartkę i musi pauzować.

Komisja Dyscyplinarna Podokręgu Słupskiego Pomorskiego Związku Piłki Nożnej na wczorajszym posiedzeniu formalnie zatwierdziła, że kara obejmie tylko jeden ligowy mecz. Debrznianin zdaniem arbitra, który prowadził zawody w Jezierzycach, a więc Sylwestra Barczyńskiego, sfaulował w "szesnastce" zawodnika drużyny gospodarzy. Pozbawił go przy tym realnej szansy na zdobycie gola, będąc zarazem ostatnim obrońcą, co skutkowało rzutem karnym i właśnie wykluczeniem.

B. Lica będzie zatem do dyspozycji trenera Pawła Władyczaka dopiero za tydzień, gdy w sobotę 20 maja zmierzymy się na wyjeździe ze Skotawią Dębnica Kaszubska.