Zyskiem remis z Echem 11.05.2023r.
Druga ekipa rocznika 2012 (i młodsi) wzięła udział w mistrzowskim turnieju w Miastku, który odbył się we wtorek 9 maja. Drużyna Bartłomieja Licy poniosła dwie wysokie porażki z gospodarzami i Bytovią Bytów, z kolei w potyczce z Echem Biesowice była bardzo blisko wygranej, a ostatecznie "tylko" zremisowaliśmy 1:1.

Rywalizujemy na miarę posiadanych na tę chwilę umiejętności, nie brakuje drużynie ambicji, na pewno stara się jak najlepiej prezentować na boisku. To na plus, bo wyniki większości meczów mogą dołować młodych zawodników. Mamy nadzieję, że w ostatniej próbie sezonu (weekend 27/28 maja w Bytowie) sprawimy niespodziankę, skuteczniej niż dotychczas walcząc z rywalami. Tego życzymy naszym zawodnikom.

Podziękowania dla Aleksandry Kiestrzyn za pomoc w organizacji wyjazdu na piłkarską imprezę!

Rezultaty meczów i strzelec gola dla MKS-u:

Echo Biesowice- Bytovia Bytów 1:0
MKS II Debrzno- Start Miastko 0:6
MKS II Debrzno- Bytovia Bytów 0:6
Start Miastko- Echo Biesowice 2:0
Echo Biesowice- MKS II Debrzno 1:1 (Mamedow)
Bytovia Bytów- Start Miastko 0:2

MKS: P. Andrearczyk, Dunikowski, Glinczak, Gondur, Kiestrzyn, Kitowski, Mamedow, Mielcarz, Paszkiewicz, Pieniuta