Potyczki rocznika 2015 w Przechlewie08.05.2023r.
Pod wodzą Krzysztofa Dudzica, opiekującego się drużyną w zastępstwie za Pawła Wegnera, udali się na niedzielne (7 maja) ligowe zawody do Przechlewa juniorzy F2. Czerwono-Niebiescy rozegrali cztery spotkania, radząc sobie podobnie jak na poprzednich tego typu imprezach ze zmiennym szczęściem, czyli przeplatając zwycięstwa porażkami.

Najistotniejsze, że nie zabrakło zaangażowania, pasji i walki, co dobrze wróży na kolejne sprawdziany. W lidze debiutowali tego dnia Kacper Śledź i Łukasz Zielinski. Trzecia wiosenna odsłona rywalizacji w tej kategorii wiekowej odbędzie się na obiekcie w Dębnicy w weekend 27/28 maja. Czekamy na konkretne ustalenia co do terminu i godziny rozpoczęcia zawodów.

Dziękujemy tradycyjnie Rodzicom za pomoc w organizacji wyjazdu i kibicowanie swoim pociechom!

Rezultaty meczów i strzelcy bramek dla MKS-u:

JFA Przechlewo- MKS Debrzno 3:0
Kolejarz Chojnice- Piast Człuchów 8:0
MKS Debrzno- Lider Rychnowy 3:2 (Szuber 3)
JFA Przechlewo- Kolejarz Chojnice 2:1
Lider Rychnowy- Piast Człuchów 1:1
MKS Debrzno- Kolejarz Chojnice 2:4 (Szuber 2)
Lider Rychnowy- JFA Przechlewo 2:7
MKS Debrzno- Piast Człuchów 5:2 (Szuber 3, Tojza 2)
Lider Rychnowy- Kolejarz Chojnice 1:4
Piast Człuchów- JFA Przechlewo 0:5

MKS: Dłużniewski, Jażdżewski, Nowaczek, Sala, Szuber, Śledź, Tojza, Tutak, Zielinski, Zienkiewicz