Futbolowa zabawa w sprawdzonym towarzystwie 05.05.2023r.
18 "śmiałków" przystąpiło 2 maja, w Dniu Flagi, do towarzyskiego turnieju piłki nożnej amatorów organizowanego rokrocznie w tym czasie na "Orliku" przy Stadionie Miejskim w Debrznie z inicjatywy Adama Łukaszewskiego. Przez niemal dwie godziny zawodnicy podzieleni ślepym losem na trzy ekipy rozegrali łącznie sześć spotkań (mecz i rewanż każdy z każdym). Tego dnia oczywiście nie liczyły się rezultaty i tabela, a tylko i aż dobra zabawa miłośników futbolu.

Odnotujmy, że pierwszą drużynę tworzyli Patryk Borkowski, Krzysztof Jaworski, Bartłomiej Lica, Maciej Seydak, Roman Szerląg i Wojciech Taras, drugą Mirosław Kisełyczka, Tomasz Łopienski, Wojciech Marczak, Dawid Rudnik, Damian Smoliński i Mariusz Tworek, a trzecią Maciej Brzozowski, Leszek Gliszczyński, Daniel Janusz, Kamil Sieg, Przemysław Szczubiał i Grzegorz Wirkus.

Poza tym w tzw. "kuluarach" aktywnie przebywali (albo pisząc wprost "brylowali"!) Krzysztof Borkowski, Wojciech Chojecki, Krzysztof Dudzic, Łukaszewski, Edward Marek i Robert Rutyna.