Juniorzy F2 walczyli w turnieju w Bytowie04.05.2023r.
Ciekawa impreza piłkarska za podopiecznymi Pawła Wegnera. Ekipa rocznika 2015 (i młodsi) zawitała wczoraj do Bytowa, gdzie konfrontowała się z rówieśnikami z dziesięciu innych drużyn w towarzyskiej imprezie. Czerwono-Niebiescy określając być może sztampowo, ale zupełnie prawdziwie, zdobyli kolejne cenne doświadczenie na przyszłość, spędzając bardzo aktywnie, na sportowo, kilka godzin.

Emkaesiacy w turnieju rozgrywanym w Święto Konstytucji 3 Maja zagrali w składzie: Jakub Jażdżewski, Antoni Kaszuba, Jan Nowaczek, Franciszek Szuber, Kacper Śledź, Seweryn Tojza, Filip Tutak, Iga Wegner i Leo Zienkiewicz. Debrznianie zaczęli środowe gry od zwycięstwa z Bytovią III Bytów 6:0 (gole: Szuber 3, Tojza 2 i Zienkiewicz), potem ulegli Gryfowi Słupsk 0:2, zremisowali z Myśliwcem Tuchomie 2:2 (Szuber, Tojza), przegrali z Bytovią Bytów 0:5 oraz Gwardią Koszalin 1:3 (Szuber), aby na koniec zawodów udanie zrewanżować się młodziutkim gryfitom, wygrywając 1:0 po trafieniu Tojzy.

Dziękujemy serdecznie Rodzicom dzieci za zaangażowanie w ten wyjazd i pomoc w transporcie drużyny!