Juniorzy F1 udanie pograli w Przechlewie01.05.2023r.
Wczoraj na dwóch boiskach przyszkolnego "Orlika" w Przechlewie z udziałem pięciu drużyn odbyła się ligowa impreza przeznaczona dla rocznika 2014 (i młodsi). W turnieju więcej niż poprawnie zaprezentowali się podopieczni Krzysztofa Dudzica, którzy mimo mocno okrojonego majówkowymi wyjazdami składu (bez rezerwowych...) cieszyli się z dobrej postawy w każdym z czterech rozegranych spotkań.

Skutecznością błysnęli Wiktor Wasyłyk i najmłodszy w drużynie Franciszek Szuber, ale także pozostała trójka grała nadzwyczaj ambitnie i zdobyła kolejne, cenne doświadczenie piłkarskie w starciu z rówieśnikami z innych klubów.

Podziękowania dla Rodziców dzieci za pomoc w transporcie, obecność na zawodach i kibicowanie ekipie z Grodu Dzika. Drugi wiosenny turniej w tej kategorii zaplanowano w Czarnem (gospodarzem będzie Sokół Wyczechy) w weekend 20/21 maja, ale na konkrety dotyczące dokładnej daty i godziny rywalizacji trzeba poczekać.

Wyniki spotkań i zdobywcy goli dla MKS-u:

Sokół Wyczechy- MKS Debrzno 0:4 (Szuber 2, M. Ogierman, W. Wasyłyk)
Brda Rytel- Kolejarz Chojnice 2:1
MKS Debrzno- JFA Przechlewo 6:3 (W. Wasyłyk 4, Szuber 2)
Brda Rytel- Sokół Wyczechy 0:0
JFA Przechlewo- Kolejarz Chojnice 2:1
MKS Debrzno- Brda Rytel 3:0 (W. Wasyłyk 3)
Kolejarz Chojnice- Sokół Wyczechy 2:0
JFA Przechlewo- Brda Rytel 2:2
Kolejarz Chojnice- MKS Debrzno 1:3 (W. Wasyłyk 2, Szuber)
Sokół Wyczechy- JFA Przechlewo 0:5

MKS: W. Obarzanek, M. Ogierman, Szuber, W. Wasyłyk, I. Wegner