9 i 12 maja dwumecz z Beniaminkiem30.04.2023r.
Kilka dni temu przekazywaliśmy informację, że do końca tygodnia (czyli de facto również do końca kwietnia) poznamy nowe i ostateczne terminy dla dwóch spotkań rundy finałowej IV ligi tenisa stołowego, w których MKS Debrzno ma zmierzyć się z teamem ASiST KS Beniaminek 03 II Starogard Gdański. Rzeczywiście możemy dzisiaj kibicom obwieścić ustalenia w tej sprawie.

Otóż Czerwono-Niebiescy w krótkim odstępie czasu, w ciągu trzech dni zagrają dwukrotnie z w/w rywalem. Najpierw pingpongiści obydwu klubów skonfrontują się we wtorek 9 maja o godz.18.00 w Debrznie w hali Szkoły Podstawowej, a rewanżową potyczkę zaplanowano w Starogardzie Gdańskim na piątek 12 maja o godz.17.30. Jeśli zatem nic już nie stanie na przeszkodzie zmieścimy się w okresie wyznaczonym przez Pomorski Wojewódzki Związek Tenisa Stołowego, który określił, iż wszystkie mecze tej fazy muszą odbyć się najpóźniej do 13 maja.

Przypomnijmy, iż stawką dodatkowych gier jest szesnasta lokata w rozgrywkach, co jest o tyle istotne, że ustalenie dokładnej kolejności drużyn na czwartoligowym szczeblu jest niezbędne organizatorom rywalizacji wobec zapowiedzianej reformy rozgrywek na sezon 2023/2024.