Juniorzy E2 dobrze pokazali się w Człuchowie24.04.2023r.
Drużyna rocznika 2013 (i młodsi) jako czwarta spośród pięciu reprezentujących MKS w zmaganiach orlikowych zainaugurowała rywalizację w rundzie wiosennej. W piątek 21 kwietnia na dwóch boiskach człuchowskiego OSiR-u rozegrano ligowe zawody i możemy je uznać za udane. Czerwono-Niebiescy sporo strzelali, wygrali trzy spotkania i tylko gospodarze byli tego dnia od nas lepsi.

Zdobyliśmy kolejne niebagatelne sportowe doświadczenie na drodze rozwoju tej ekipy. Dziękujemy Rodzicom za obecność, pomoc w transporcie i aktywne (oraz co ważne pozytywne) kibicowanie piłkarzom z Debrzna. W drugiej odsłonie mistrzowskich rozgrywek na wiosnę ponownie turniej odbędzie się w piątek, a będzie to 12 maja o godz.17.30, gdy rolę gospodarza gier wypełni Kolejarz Chojnice.

Rezultaty meczów i strzelcy bramek dla MKS-u:

Piast Człuchów- Kolejarz Chojnice 3:2
Lipniczanka Lipnica- MKS Debrzno 1:6 (W. Wasyłyk 2, A. Jarosz, M. Ogierman, Sz. Kaczyński, Skępiec)
Kolejarz Chojnice- Lider Rychnowy 2:1
MKS Debrzno- Piast Człuchów 1:5 (Sz. Kaczyński)
Lider Rychnowy- Lipniczanka Lipnica 2:0
Kolejarz Chojnice- MKS Debrzno 1:3 (Traczyk 3)
Lider Rychnowy- Piast Człuchów 0:7
Lipniczanka Lipnica- Kolejarz Chojnice 1:6
MKS Debrzno- Lider Rychnowy 4:2 (Skępiec, A. Jarosz, Sz. Kaczyński, W. Wasyłyk)
Piast Człuchów- Lipniczanka Lipnica 10:2

MKS: Dziubiński, A. Jarosz, Sz. Kaczyński, Kudrelik, W. Obarzanek, M. Ogierman, Sz. Ogierman, Skępiec, Traczyk, W. Wasyłyk