W Słupsku porażka, choć po walce 22.04.2023r.
Ech, juniorzy D2 (rocznik 2011 i młodsi) prowadzeni przez Norberta Muchę mogą bardzo żałować, że z tak dalekiego wyjazdu nie przywieźli chociażby jednego punktu. Było tego blisko, bowiem debrznianie grali niezłe zawody, po których pozostał duży niedosyt. Głównie dlatego, że mimo stworzenia przez Czerwono-Niebieskich co najmniej kilku dobrych, dogodnych okazji do uzyskania lepszego rezultatu wróciliśmy do domu bez jakiejkolwiek zdobyczy.

Nie pierwszy to raz, gdy w tym sezonie toczymy wyrównany bój, lecz przegrywamy na skutek braku skuteczności. To samo można odnieść do sobotniej konfrontacji ze słupszczanami, ponieważ rzeczywiście nie ustępowaliśmy gospodarzom i realne było zainkasowanie przynajmniej remisu.

Każdy z zawodników tworzących tego dnia 13-osobową kadrę dał z siebie wszystko, ale to gryfici zdobyli o jedną bramkę więcej. Po pierwszej odsłonie utrzymywał się wynik bezbramkowy, co dawało sporą nadzieję na pomyślne zakończenie meczu. Kwadrans gry po zmianie stron też nie przyniósł żadnych zmian i dopiero w 50 min. miejscowi objęli prowadzenie. W 57 min. dołożyli drugie trafienie i stało się jasne, że o korzystne rozstrzygnięcie będzie od tej chwili podwójnie ciężko. Odrobinę optymizmu dał Antoni Litwiniuk kontaktowym golem z 66. minuty, ale mimo wysiłków młodych emkaesiaków do finalnego gwizdka nic już nie wskóraliśmy.

W środę 26 kwietnia o godz.17.00 zagramy w Dębnicy z Liderem Rychnowy i to też jest mecz, w którym można na serio myśleć o powiększeniu naszego skromnego dorobku punktowego.

Gryf II Słupsk- MKS Debrzno 2:1 (0:0)
Gol dla MKS-u: Antoni Litwiniuk (66)
MKS: Szczepański- J. Bielecki, Bieszczad, Grabusiński, Lemańczyk, Lisowski, Litwiniuk, Nagibor, Osięglewski, Pajak, Pałubicki, Urban, L. Wegner