W Chojnicach zagrali juniorzy E119.04.2023r.
Przedwczoraj, tj. w poniedziałek 17 kwietnia wiosenną rundę rozpoczęli zawodnicy z rocznika 2012 (i młodsi). Pierwszy zespół MKS-u szkolony przez Norberta Muchę wystąpił w imprezie ligowej w Chojnicach, gdzie skonfrontowaliśmy się z czterema rywalami.

Debrznianie zainaugurowali udział w zawodach od porażki z Kolejarzem. Gospodarze prowadzili w tym spotkaniu 3:0, potem to nasz team wypracował wynik 4:3 na swoją korzyść, aby... przegrać ostatecznie 4:6. Tak czy inaczej, obejrzeliśmy interesujący, zacięty mecz dwóch dobrych drużyn. W dalszej części zmagań pokonaliśmy Piasta Człuchów 3:1 i przegraliśmy z Czarnymi Czarne 0:2, a na samym finiszu, mimo niekorzystnego wstępu do potyczki z Sokołem Wyczechy (było 0:2) przyszła wygrana 7:3.

Ukłony dla Rodziców dzieci za udział w transporcie drużyny na turniej i trzymanie kciuków za ekipę z Grodu Dzika. Drugi wiosenny piłkarski sprawdzian w tej kategorii czeka nas także w poniedziałek i również o godz.17.00, a gospodarzem rywalizacji przewidzianej na 8 maja stanie się tym razem Sokół.

Wyniki spotkań i zdobywcy goli dla MKS-u:

MKS Debrzno- Kolejarz Chojnice 4:6 (Pająk, Lisowski, J. Bielecki, Nagibor)
Sokół Wyczechy- Piast Człuchów 0:8
Kolejarz Chojnice- Czarni Czarne 3:3
Piast Człuchów- MKS Debrzno 1:3 (J. Bielecki, Sz. Kaczyński, Nagibor)
Czarni Czarne- Sokół Wyczechy 0:0
Piast Człuchów- Kolejarz Chojnice 2:7
MKS Debrzno- Czarni Czarne 0:2
Kolejarz Chojnice- Sokół Wyczechy 5:2
Czarni Czarne- Piast Człuchów 0:2
Sokół Wyczechy- MKS Debrzno 3:7 (Sz. Kaczyński 4, Osięglewski, J. Bielecki, Lisowski)

MKS: J. Bielecki, Sz. Kaczyński, Lemańczyk, Lisowski, Nagibor, Sz. Ogierman, Osięglewski, Pająk, L. Wegner, Żłobecka