Walkower z Wieżą18.04.2023r.
Mieliśmy szczerą chęć zamieścić w tym miejscu relację z drugiego spotkania rundy finałowej IV ligi tenisa stołowego, jakie planowano rozegrać dzisiaj w Debrznie o godz.19.00 w hali Szkoły Podstawowej. Rywalem MKS-u miała być Wieża Połchowo, z którą Czerwono-Niebiescy wygrali dokładnie tydzień wcześniej na wyjeździe 8:4. Niestety, nie dane nam było usłyszeć w szkolnym obiekcie charakterystycznego stukotu plastikowej piłeczki...

Goście nie stawili się po prostu nad Debrzynką, oddając mecz walkowerem. Szkoda, tym bardziej, że gdyby nie telefon do Połchowa tuż przed dziewiętnastą, w ogóle nie wiedzielibyśmy, że przeciwnicy zrezygnowali z blisko 190-kilometrowej wyprawy. Trochę to słabe, delikatnie rzecz określając... Cóż, w tej sytuacji drużyna w składzie Daniel Orłowski, Mirosław Kisełyczka, Sebastian Michno, Robert Stroiński i Lech Wrzeszcz na kolejne, zarazem przedostatnie w sezonie 2022/2023 spotkanie o ligowe oczka poczeka do następnego wtorku 25 kwietnia. Wówczas o godz.18.00 podejmiemy drużynę ASiST KS Beniaminek 03 II Starogard Gdański.