Rocznik 2015 zaliczył pierwsze zawody17.04.2023r.
Juniorzy F2 w niedzielne popołudnie 16 kwietnia premierowy raz w tej rundzie zaprezentowali się w rywalizacji mistrzowskiej. Czerwono-Niebiescy prowadzeni tego dnia przez Krzysztofa Dudzica, w zastępstwie za przebywającego na kursie trenerskim Pawła Wegnera, rozegrali w Człuchowie cztery spotkania z rówieśnikami z innych klubów naszego regionu.

Dwunastka debrznian zyskała kolejne doświadczenie, radząc sobie na boisku ze zmiennym szczęściem. Posmakowaliśmy więc zarówno zwycięstwa, jak też remisu i porażek. Podziękowania dla Rodziców dzieci za wsparcie w transporcie emkaesiaków na turniej i kibicowanie!

Drugą imprezę z tego cyklu zapisano w kalendarzu na niedzielę 7 maja o godz.11.00, a miejscem zmagań młodziutkich futbolistów będzie Przechlewo.

Rezultaty meczów i strzelcy bramek dla MKS-u:

MKS Debrzno- Piast Człuchów 2:1 (Szuber, Tojza)
JFA Przechlewo- Kolejarz Chojnice 4:2
Lider Rychnowy- Piast Człuchów 5:1
Kolejarz Chojnice- MKS Debrzno 2:2 (Szuber 2)
Lider Rychnowy- JFA Przechlewo 0:6
Piast Człuchów- Kolejarz Chojnice 0:0
MKS Debrzno- Lider Rychnowy 0:2
Piast Człuchów- JFA Przechlewo 0:3
Kolejarz Chojnice- Lider Rychnowy 2:3
JFA Przechlewo- MKS Debrzno 4:1 (Szuber)

MKS: Dłużniewski, Dywel, Kaszuba, Kopitkowski, Nowaczek, Ryngwelski, Sala, Szuber, Tojza, Tutak, I. Wegner, Zienkiewicz