Ambitnie, lecz bez powodzenia w inauguracyjnym turnieju14.04.2023r.
Tegoroczne imprezy mistrzowskie rozgrywane w formule turniejowej zaczęliśmy od rywalizacji na debrzeńskim "Orliku" w roczniku 2012 (i młodsi). W dzisiejszych zawodach, których gospodarzem była druga drużyna MKS-u, mieliśmy okazję skonfrontować się z Echem Biesowice, Bytovią Bytów i Startem Miastko.

Czerwono-Niebiescy, będący zapleczem pierwszej ekipy w tej kategorii, choć przegrali wszystkie mecze zaprezentowali się odrobinę lepiej niż w jesiennych spotkaniach. Trener Bartłomiej Lica dał szansę debiutu trzem nowym piłkarzom. Pierwsze występy wśród emkaesiaków zaliczyli zatem Kacper Kitowski (dobra postawa między słupkami) oraz Antoni Glinczak i Ksawery Paszkiewicz.

Kolejne zawody w tym roczniku rozegramy w Miastku w niedzielę 7 maja o godz.16.00.

Wyniki spotkań i zdobywca gola dla MKS-u:

Bytovia Bytów- Start Miastko 0:7
Echo Biesowice- MKS II Debrzno 3:0
MKS II Debrzno- Bytovia Bytów 1:2 (Dunikowski)
Echo Biesowice- Start Miastko 3:2
Bytovia Bytów- Echo Biesowice 0:0
Start Miastko- MKS II Debrzno 5:0

MKS: P. Andrearczyk, Dunikowski, Glinczak, Gondur, Kiestrzyn, Kitowski, Kowalska, Kudrelik, Mamedow, Mielcarz, Paszkiewicz, Pieniuta, Szufliński