"Innvigo" sp. z o.o. pomaga Akademii Piłkarskiej MKS-u!06.04.2023r.
Mająca swoją siedzibę w Warszawie firma "Innvigo" sp. z o.o. stała się kilka dni temu kolejnym darczyńcą Akademii Piłkarskiej MKS-u Debrzno. Dzięki podpisanej umowie o współpracy znaczący na krajowej scenie w branży rolniczej podmiot pomoże klubowi znad Debrzynki, a przekazane środki zostaną przeznaczone na funkcjonowanie grup juniorskich Czerwono-Niebieskich. Serdecznie dziękujemy!

"Innvigo" sp. z o.o. to rodzima firma obecna na wszystkich ważnych rynkach rolniczych świata. Jest jednym z pięciu czołowych dostawców specjalistycznej chemii dla rolnictwa. Rozwija innowacje w tej dziedzinie życia, szczególnie poprzez wspieranie badań naukowych i edukacji. "Innvigo" dostarcza solidne i nowoczesne rozwiązania w zakresie ochrony oraz odżywiania roślin, a towarzyszy temu profesjonalne doradztwo. Dąży przy tym do jak najszerszego wykorzystania polskiej wiedzy i technologii w procesie tworzenia, a także wdrażania innowacyjnych rozwiązań.

Cieszymy się bardzo, że następny podmiot pomaga adeptom futbolu w Debrznie. Przy tej okazji duże ukłony kierujemy do osób, które bezpośrednio przyczyniły się do podpisania porozumienia. Na Stadionie Miejskim są już obecne banery reklamowe "Innvigo", a na klubowej stronie internetowej w dziale SPONSORZY zagościł miniaturowy baner firmy, po którego kliknięciu można uzyskać wszelkie najistotniejsze informacje na temat naszego partnera.