Ustalono terminy dwumeczu z Wieżą 05.04.2023r.
Po długiej przerwie (poprzedni mecz 26 lutego w Koczale!) do rywalizacji w sezonie 2022/2023 wracają tenisiści stołowi MKS-u. Po zakończeniu zasadniczej części tej edycji Pomorski Wojewódzki Związek Tenisa Stołowego nakazał wszystkim klubom uczestniczącym w zmaganiach w IV lidze udział w tzw. rundzie finałowej w celu wyłonienia ostatecznej kolejności na tym szczeblu. Jak informowaliśmy Czerwono-Niebiescy zagrają o lokaty 16-18 łącznie cztery spotkania, po dwa z Wieżą Połchowo i ASiST KS Beniaminkiem II Starogard Gdański. Mamy na to czas do 13 maja.

W ostatnich dniach debrznianie porozumieli się z pierwszym z wymienionych przeciwników, tj Wieżą. Dzięki temu wiemy, iż emkaesiacy zmierzą się z połchowianami na wyjeździe we wtorek 11 kwietnia o godz.17.00, natomiast do rewanżu w Debrznie dojdzie sześć dni później, w poniedziałek 17 kwietnia o godz.16.30 w hali Szkoły Podstawowej.