Rocznik 2013 sparował w Złotowie03.04.2023r.
Niemal dwie godziny przebywali na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy al. Mickiewicza w Złotowie podopieczni Krzysztofa Dudzica (ogółem czternastu młodych futbolistów) w sobotnie przedpołudnie 1 kwietnia. Drużyna juniorów E2 zagrała tam towarzysko z miejscowym teamem FA Fair Play.

Trenerzy obydwu klubów podzielili swoich zawodników na cztery składy, dzięki czemu mecze kontrolne rozgrywano równolegle na dwóch placach. Wyjazd bardzo cenny, wartościowy, bo poprzez takie sprawdziany nabywamy kolejnych piłkarskich doświadczeń.

Dziękujemy Rodzicom dzieci za udział w organizacji transportu na zawody!

MKS Debrzno: Aleksander Jarosz, Wojciech Kudrelik, Dominik Malmon, Jan Markiewicz, Filip Nylec, Wojciech Obarzanek, Maksymilian Ogierman, Szymon Ogierman, Antoni Skępiec, Daniel Szczepanik, Franciszek Szuber, Iwo Traczyk, Wiktor Wasyłyk, Iga Wegner