Trzy wygrane w Czarnem27.03.2023r.
To była ostatnia w sezonie 2022/2023 wizyta w hali któregoś z zespołów juniorskich MKS-u. Drużyna rocznika 2013 (i młodsi) trenowana przez Krzysztofa Dudzica pojechała do Czarnego na imprezę odbywającą się w obiekcie Szkoły Podstawowej, organizowaną przez tamtejszego szkoleniowca Janusza Winnickiego. Nasi młodzi zawodnicy spisali się bardzo dobrze, odnosząc w sobotnich zawodach komplet trzech zwycięstw.

Udział w turnieju debrznianie zaczęli od wysokiej wiktorii w potyczce z gospodarzami, Orlikiem Czarne. Emkaesiacy zwyciężyli 7:1 po golach Wiktora Wasyłyka (4), Szymona Kaczyńskiego (2) i Leny Wegner. W drugim występie i jednocześnie najciekawszym meczu całej imprezy Czerwono-Niebiescy pokonali JFA Przechlewo 2:1 po dwóch trafieniach W. Wasyłyka. W spotkaniu kończącym zmagania wygraliśmy z Liderem Rychnowy 4:0 (bramki: Wojciech Kudrelik, Iwo Traczyk, Maksymilian Ogierman i W. Wasyłyk).

Tradycyjnie dziękujemy Rodzicom dzieci za pomoc w realizacji wyjazdu do Czarnego!

MKS Debrzno: Aleksander Jarosz, Szymon Kaczyński, Wojciech Kudrelik, Maksymilian Ogierman, Szymon Ogierman, Iwo Traczyk, Wiktor Wasyłyk, Lena Wegner