Minimalna wygrana w Dębnicy 22.03.2023r.
Trzy dni przed inauguracją wiosennej części rywalizacji w sezonie 2022/2023 juniorzy C1 zagrali ostatni sparing. Po wizycie w dalekim Licheniu Starym na turnieju towarzyskim tym razem ekipa Dariusza Piekarskiego zmierzyła się na obiekcie w Dębnicy z Liderem Rychnowy. Rywale wystawili zespół składający się z zawodników urodzonych w 2009 roku (i młodszych).

Debrznianie wygrali środową potyczkę 2:1, przy czym szkoleniowiec Czerwono-Niebieskich mógł być umiarkowanie zadowolony jedynie z drugiej połowy meczu. Do przerwy utrzymywał się rezultat remisowy 1:1, a po zmianie stron zwycięskiego gola zdobył Olivier Rudziński. Wcześniej do siatki trafił debiutant Sebastian Nowicki, stawiający pierwsze kroki w teamie znad Debrzynki. Ogółem trener sprawdził dyspozycję piętnastu zawodników. W tym gronie był Jakub Grzybowski, formalnie nie mogący jeszcze grać w lidze.

Lider Rychnowy (juniorzy C2)- MKS Debrzno (juniorzy C1) 1:2 (1:1)
Bramki dla MKS-u: Sebastian Nowicki, Olivier Rudziński
MKS: Szyszka- Beger, Fąs, Grzybowski, Jaśkiewicz, Kanecki, Kulicki, Kułaczkowski, F. Lange, Nowakowski, Nowicki, Paprota, Rudziński, Sadowski, Wójtowicz