Dziesięć lat współpracy z "Rolą"!21.03.2023r.
Wiosną 2013 roku jeden z najbardziej prężnie działających i rozwijających się podmiotów gospodarczych w powiecie, czyli "Rola" sp. z o.o. Człuchów ufundował komplet strojów dla drużyny seniorów MKS-u Debrzno. Tak zaczęła się współpraca, której dziesiątą rocznicę właśnie obchodzimy. Na przestrzeni dekady firma wielokrotnie wspierała Czerwono-Niebieskich, a pomoc nie ograniczała się wcale jedynie do nabywania nowego sprzętu sportowego.

Warto przypomnieć, iż to dzięki "Roli" mogliśmy sfinalizować zakup nowoczesnej kosiarki wrzecionowej z przeznaczeniem na Stadion Miejski wygłosowanej przez wszystkich ludzi sympatyzujących z klubem znad Debrzynki w Budżecie Obywatelskim jesienią 2020 roku. Człuchowska firma jako sponsor "uzupełniła" bowiem ku naszej radości niezbędną pulę dodatkowych środków (w międzyczasie cena "Dennisa" uległa zmianie), aby całe przedsięwzięcie mogło finalnie zaistnieć.

Miło nam poinformować, że w 2023 roku "Rola" przekazała w ramach kooperacji pokaźną ilość nawozu niezbędnego do właściwego utrzymania murawy naszego obiektu, co znacząco odciąży skromny klubowy budżet. Serdecznie dziękujemy za kolejny gest szefowi firmy Panu Prezesowi Krzysztofowi Jamrowskiemu i gronu pracowników, jak również za całą dotychczasową, już 10-letnią współpracę!