Sparing juniorów D2 w Lipce15.03.2023r.
W środowe popołudnie 15 marca drużyna rocznika 2011 (i młodsi) MKS-u, prowadzona przez Norberta Muchę, udała się na towarzyski sprawdzian do pobliskiej Lipki, gdzie zagrała z miejscowym GTS-em (rocznik 2010 i młodsi). Ogółem szkoleniowiec debrzeński przetestował formę szesnastu zawodników, chociaż w kontekście zbliżającej się inauguracji rundy wiosennej w klasie okręgowej zabrakło w tej "kontrolce" kilku ważnych dla drużyny piłkarzy.

MKS wystąpił w składzie: Jan Bielecki, Ksawery Byłeń, Aleks Czyżykowski, Oliwer Grabusiński, Danil Horelik, Jakub Lemańczyk, Antoni Litwiniuk, Martyna Nagibor, Filip Nylec, Franciszek Osięglewski, Jan Pająk, Alan Roma, Filip Szczepański, Olaf Szydłowski, Szymon Zakrzewski, Zuzanna Żłobecka.