Mecz z Pogonią odwołany10.03.2023r.
Nie odbędzie się sobotnie (11 marca o godz.15.30) spotkanie towarzyskie drużyn seniorskich MKS-u Debrzno i Pogoni Łobżenica. Jak wiadomo zawody mieliśmy rozegrać na Stadionie Miejskim, a termin był dogodny dla obydwu stron. Goście zaczynają rozgrywki rundy wiosennej dopiero za tydzień, a Czerwono-Niebiescy w drugiej kolejce rewanżów mają w kalendarzu ligowym pauzę. Niestety, murawa obiektu przy ul. Sportowej po całonocnych (9/10 marca) intensywnych opadach śniegu nie nadaje się obecnie do użytku i mecz byliśmy zmuszeni odwołać.

Próba przeniesienia sparingowej potyczki na Euroboisko ze sztuczną nawierzchnią do Wałcza (11 marca o godz.16.00) zakończyła się fiaskiem (pomińmy w tym miejscu przyczyny) i zespół Pawła Władyczaka w weekend będzie odpoczywał. Małym pocieszeniem niech stanie się fakt, że zdecydowana większość klubów słupskiej klasy okręgowej znajduje się w identycznej sytuacji, gdyż z zaplanowanych ośmiu gier o punkty mają szansę odbyć się ledwie dwie... Otóż prawdopodobne jest, że Unison Machowino zmierzy się u siebie z Sokołem Wyczechy (11 marca o godz.15.00), a Kaszubia Studzienice z Myśliwcem Tuchomie tego samego dnia już o godz.11.00 na sztucznej murawie w Bytowie.