"Gramy dla Wojtusia" - 12 marca halowy turniej rocznika 201409.03.2023r.
Kontynuujemy zapowiedzi dotyczące imprez sportowych przygotowywanych na zbliżający się weekend w ramach akcji charytatywnej "Debrzno Pomaga Potrzebującym". W niedzielę zwracamy uwagę na propozycje piłkarskie pod dachem, gdyż w Szkole Podstawowej odbędą się dwie imprezy szyldowane przez MKS. Pierwszą z nich (w godz.9.00-12.45) będzie towarzyski turniej dzieci rocznika 2014 (i młodsi) z udziałem sześciu drużyn, a o drugiej, dla dorosłych zawodników, wspomnimy jutro.

Do Debrzna przyjadą ekipy FA Fair Play Złotów, Pogoni Łobżenica, Kamionki Kamień Krajeński, Jantara Pawłowo i Brdy Rytel. Naturalnie stawkę uzupełnią gospodarze trenowani przez Krzysztofa Dudzica. Zagramy systemem "każdy z każdym", pojedynczy mecz potrwa 13 minut. Oczywiście w trakcie imprezy będzie można wrzucić do puszki wolne datki z przeznaczeniem na wsparcie Wojtusia Sikorskiego, tegorocznego podopiecznego akcji. Zachęcamy zatem do pojawienia się w hali przy ul. Królewskiej, kibicowania młodziutkim futbolistom i pomocy w szczytnym celu!

Poniżej harmonogram niedzielnych, przedpołudniowych zawodów:

9.00 MKS Debrzno- Brda Rytel
9.15 Pogoń Łobżenica- FA Fair Play Złotów
9.30 Kamionka Kamień Krajeński- Jantar Pawłowo
9.45 MKS Debrzno- Pogoń Łobżenica
10.00 Brda Rytel- Jantar Pawłowo
10.15 FA Fair Play Złotów- Kamionka Kamień Krajeński
10.30 Pogoń Łobżenica- Brda Rytel
10.45 Kamionka Kamień Krajeński- MKS Debrzno
11.00 Jantar Pawłowo- FA Fair Play Złotów
11.15 Pogoń Łobżenica- Kamionka Kamień Krajeński
11.30 Brda Rytel- FA Fair Play Złotów
11.45 MKS Debrzno- Jantar Pawłowo
12.00 Kamionka Kamień Krajeński- Brda Rytel
12.15 Jantar Pawłowo- Pogoń Łobżenica
12.30 FA Fair Play Złotów- MKS Debrzno

12.50 podsumowanie turnieju i wręczenie pucharów oraz medali.