Juniorzy C1 pojadą na turniej do Lichenia Starego02.03.2023r.
Dla zawodników będących pod szkoleniową opieką Dariusza Piekarskiego będzie to atrakcyjny, a jednocześnie bardzo wymagający i wartościowy sprawdzian. Przygotowujący się do rundy wiosennej piłkarze rocznika 2008 (i młodsi) MKS-u w dniach 3-5 marca wystąpią w imprezie z udziałem ośmiu drużyn, organizowanej przez wrocławską firmę Pro-Turnieje. Całość odbędzie się w miejscowości Licheń Stary w gminie Ślesin w powiecie konińskim w Wielkopolsce.

Czerwono-Niebiescy w ciągu trzech dni rozegrają siedem meczów (system "każdy z każdym") na dużym boisku (pojedynczy potrwa 35 minut), a udział w zawodach zaczniemy w piątek 3 marca od potyczki z KKS Kalisz. Sobota 4 marca to spotkania z Orlikiem Kaźmierz (woj. wielkopolskie), Orlikiem Łagiewniki (woj. dolnośląskie) oraz Pilicą Tomaszów Mazowiecki (woj. łódzkie). W ostatnim dniu imprezy, czyli w niedzielę 5 marca zagramy kolejno z Osiczanką Osice (woj. pomorskie), Wielkopolską Komorniki (woj. wielkopolskie) i Championem Warszawa.

Kadra emkaesiaków na to wydarzenie liczy czternastu futbolistów, a ich wyjazd do oddalonego o około 200 km od Grodu Dzika Lichenia Starego jest możliwy dzięki zaangażowaniu Rodziców, a także środkom klubowym. Trzymamy kciuki, powodzenia!