Sporo pożytecznych gier juniorów F228.02.2023r.
Opiekujący się drużyną rocznika 2015 (i młodsi) MKS-u Debrzno Paweł Wegner 25 lutego zabrał swoich podopiecznych na turniej "Piast Cup" do Człuchowa. Wystawiliśmy w stolicy powiatu dwa składy, dzięki czemu szeroka, czternastoosobowa grupa młodziutkich piłkarzy mogła zdobyć kolejne ważne doświadczenie.

Pierwszy zespół tworzyli Marcel Dywel, Viktor Kopitkowski, Jan Nowaczek, Rayan Ryngwelski, Franciszek Szuber, Seweryn Tojza i Leo Zienkiewicz, natomiast drugi Filip Dłużniewski, Oskar Jastrzębski, Marcel Murach, Franciszek Sala, Kacper Śledź, Filip Tutak i Łukasz Zielinski.

Czerwono-Niebiescy zagrali ogółem aż 19 meczów (w tym między sobą) w dwóch fazach zawodów. Różnie wiodło nam się w konfrontacjach z dwoma ekipami Piasta Człuchów, również dwoma Kolejarza Chojnice oraz JFA Przechlewo i Lidera Rychnowy. Wygrane przeplataliśmy porażkami, jednak najistotniejsze, iż następny sprawdzian na ścieżce sportowego rozwoju został zaliczony.

Podziękowania dla Rodziców dzieci za pomoc w transporcie i obecność na turnieju!