Zwycięstwa, remisy i porażki w Chojnicach...27.02.2023r.
...a więc doświadczyliśmy na turnieju organizowanym w Grodzie Tura w hali Centrum Park Wodny wszystkich możliwych wyników piłkarskiej rywalizacji. Grało osiem drużyn w roczniku 2013 (i młodsi), w tym Czerwono-Niebiescy prowadzeni przez Krzysztofa Dudzica i wspierani przez Rodziców, który pomogli przy wyjazdowej "logistyce", za co serdecznie dziękujemy!

MKS zaczął udział w sobotniej (25 lutego) towarzyskiej imprezie od wygranej z Kamionką Kamień Krajeński 2:0 (gole zdobyli Antoni Skępiec i Aleksander Jarosz), a w drugim występie minimalnie (1:0) po trafieniu Wiktora Wasyłyka pokonaliśmy Tucholankę II Tuchola. Potem był bezbramkowy remis z pierwszą drużyną Tucholanki, a następnie po zaciętym boju zwycięskie 2:1 z Salosem Brusy (dwie bramki W. Wasyłyka). Finisz zawodów nieco gorszy w wykonaniu debrznian, którzy zremisowali z 0:0 z gospodarzami z Kolejarza Chojnice, ulegli Borowiakowi Czersk 0:2 i ponieśli porażkę z Kolejarzem II 0:1.

MKS Debrzno: Aleksander Jarosz, Wojciech Kudrelik, Wojciech Obarzanek, Maksymilian Ogierman, Szymon Ogierman, Antoni Skępiec, Iwo Traczyk, Wiktor Wasyłyk