Trzy turnieje dziecięce w nadchodzących dniach23.02.2023r.
Bogaty w wydarzenia futbolowe będzie najbliższy weekend 25/26 lutego. Otóż trzy drużyny Akademii Piłkarskiej MKS-u Debrzno wezmą udział w towarzyskich imprezach halowych. Pojedziemy do Człuchowa, Chojnic i Miastka.

Rozpoczną z samego rana w sobotę 25 lutego najmłodsi, czyli rocznik 2015, których trenuje Paweł Wegner. Dwa zespoły tej kategorii wiekowej zagrają w Człuchowie w turnieju "Piast Cup". Początek zawodów o godz.9.00, a oprócz Czerwono-Niebieskich w akcji ujrzymy także dwa teamy gospodarzy, a ponadto zawodników Lidera Rychnowy, JFA Przechlewo i dwa składy Kolejarza Chojnice.

O tej samej porze 25 lutego ekipa rocznika 2013 (i młodsi), a więc piłkarze szkoleni przez Krzysztofa Dudzica, w hali Centrum Parku Wodnego w Chojnicach będą rywalizować w imprezie ośmiodrużynowej organizowanej przez ChKS Kolejarz. Nie znamy na tę chwilę dokładnej obsady rozgrywek w Grodzie Tura.

To nie wszystko, gdyż w niedzielę 26 lutego udamy się z zespołem rocznika 2011 (i młodsi), za który odpowiada Norbert Mucha, na imprezę pod nazwą "Miastko Cup 2023". Debrznianie zostali ulokowani w grupie A, gdzie zmierzą się z gospodarzami ze Startu oraz Kadrą U-12 Pomorskiego ZPN-u i Gryfem Słupsk. W grupie B znalazły się drużyny Kaszubii Studzienice, Tucholanki Tuchola, Gryfa Futbolaki Słupsk i Lidera Rychnowy.

Powodzenia i dobrej sportowej zabawy!