700 złotych za koszulkę Czerwono-Niebieskich na rzecz akcji charytatywnej!22.02.2023r.
Radosław Ryngwelski nabył drogą licytacji najnowszy trykot drużyny seniorów MKS-u Debrzno z numerem 12, czyli symbolicznie oznaczającym dwunastego zawodnika ekipy z ul. Sportowej! Serdeczne gratulacje i zarazem podziękowania za gest, bo to rzeczywiście bardzo miły akcent, wzbogacający trwającą od kilku tygodni doroczną akcję "Debrzno Pomaga Potrzebującym". Jej finał przewidziano na weekend 10-12 marca i tradycyjnie nie zabraknie wówczas wydarzeń sportowych przygotowanych przez nasz klub (aż cztery!) oraz środowisko siatkarskie.

O szczegółach poinformujemy w tygodniu poprzedzającym wszystkie imprezy, dziś nadmieniamy tylko, że podopiecznym akcji w roku 2023 jest debrznianin, niespełna 7-letni Wojtuś Sikorski, zmagający się od jakiegoś czasu z niezwykle groźnym schorzeniem, a mianowicie dystrofią mięśniową Duchennea. Na koncie całego przedsięwzięcia są już spore środki z organizacji I Balu Charytatywnego (odbył się 11 lutego), a także z trwających w Internecie licytacji, w tym przywoływane w tytule niniejszego newsa 700 złotych za koszulkę emkaesiaków, "wywalczoną" przez R. Ryngwelskiego. Jeszcze raz wielkie dzięki!

Pamiątkę odebrała w imieniu brata Malwina Ryngwelska (na zdjęciu).