Wygrane i porażki dziesięciolatków21.02.2023r.
W rozegranej 18 lutego w Człuchowie imprezie z cyklu "Piast Cup" dla rocznika 2013 przeżywaliśmy zarówno zadowolenie, jak i gorycz przegranych. Ekipa prowadzona przez Krzysztofa Dudzica rozegrała w sumie sześć spotkań i zajęła miejsce w połowie dziesięciodrużynowej stawki.

Czerwono-Niebiescy zaczęli turniej od pokonania Piasta II Człuchów 4:0 po golach Wiktora Wasyłyka, Filipa Nylca, Antoniego Skępca i Wojciecha Obarzanka. W drugim występie ulegliśmy Sparcie Złotów 0:3, a następnie zremisowaliśmy z Borowiakiem Czersk 2:2 (bramki Nylca i Wasyłyka). Na zamknięcie fazy grupowej przegraliśmy z Chojniczanką Chojnice 0:2.

Ostatnie dwie potyczki to rywalizacja o lokaty 5-8. Tutaj najpierw zremisowaliśmy ze Startem Miastko 0:0, wygrywając potem rzuty karne 2:1, a na koniec zawodów drugi raz zmierzyliśmy się z Borowiakiem, ponownie remisując, tym razem 1:1 (trafienie Szymona Kaczyńskiego). W karnych minimalnie lepsi byli rywale, zwyciężając 3:2.

Podziękowania dla Rodziców za pomoc w organizacji wyjazdu drużyny na turniej!

MKS Debrzno: Aleksander Jarosz, Szymon Kaczyński, Filip Nylec, Wojciech Obarzanek, Maksymilian Ogierman, Szymon Ogierman, Antoni Skępiec, Iwo Traczyk, Wiktor Wasyłyk, Lena Wegner