Juniorzy D2 18 lutego zagrają w Bytowie15.02.2023r.
Zespół rocznika 2011 (i młodsi) MKS-u Debrzno w sobotę 18 lutego weźmie udział w imprezie z cyklu Energa Griffin Cup organizowanej przez Pomorski Związek Piłki Nożnej. Tym razem młodzi zawodnicy aż dwunastu klubów będą rywalizować w obiekcie Szkoły Podstawowej nr 2 w Bytowie przy ul. Domańskiego 13.

Czerwono-Niebiescy prowadzeni przez Norberta Muchę w wyniku losowania znaleźli się w grupie A, w której zmierzą się kolejno z gospodarzami z U-2 Bytów oraz teamami Dragona Pomorze Gdańsk i Wdy Lipusz. W grupie B znalazły się drużyny Myśliwca Tuchomie, Jantara Ustka, Orzełków Żelistrzewo i Keramzytu Szprudowo, z kolei grupę C tworzą Jaguar Gdańsk, GTS Pruszcz Gdański, Chojniczanka Chojnice i Pomerania Gdańsk.

Zmagania zaczną się o godz.9.00, a finałowy mecz zaplanowano kilka minut po godzinie piętnastej. Harmonogram imprezy zawiera 30 spotkań.