Rocznik 2012 uczestniczył w imprezie "Piast Cup"12.02.2023r.
Ekipa juniorów E1 (rocznik 2012 i młodsi) MKS-u w sobotę 11 lutego wzięła udział w turnieju "Piast Cup" w Człuchowie, gdzie rozegrała pięć spotkań z ciekawymi i mocnymi rywalami. Drużyna Norberta Muchy tym razem zaliczyła bardzo przeciętny występ, mając przede wszystkim ogromne problemy ze skutecznością pod bramką przeciwników.

Czerwono-Niebiescy w zmaganiach grupowych ulegli Kolejarzowi Chojnice 0:2, przegrali z Santaną Wielki Klincz 1:2 (gol Huberta Dunikowskiego), poza tym byli słabsi od JFA Przechlewo (0:3) oraz Chojniczanki Chojnice (0:1). Końcowym akordem naszego pobytu w stolicy powiatu był mecz o dziewiąte miejsce z Kolejarzem II Chojnice, który przyniósł porażkę 0:1.

Dziękujemy za pomoc w transporcie i obecność na zawodach Rodziców dzieci!

MKS Debrzno: Hubert Dunikowski, Jakub Lemańczyk, Nikodem Lisowski, Martyna Nagibor, Szymon Ogierman, Franciszek Osięglewski, Jan Pająk, Lena Wegner, Zuzanna Żłobecka