W Tarnówce też nie zagramy11.02.2023r.
Podobnie jak tydzień wcześniej (odwołany mecz z Rawysem Raciąż w Tucholi) także i w ten weekend seniorzy MKS-u nie wyjdą na boisko. Murawa obiektu w Tarnówce, gdzie mieliśmy zmierzyć się z tamtejszą Tarnovią dzisiaj o godz.14.30, nie nadaje się obecnie do użytku i obie strony zdecydowały o rezygnacji z zaplanowanego spotkania kontrolnego uznając, iż nie ma sensu narażać w takich warunkach zdrowia zawodników.

Według kalendarza gier towarzyskich mamy teraz skonfrontować się ze Spartą Złotów na "Euroboisku" w Wałczu w sobotę 18 lutego o godz.14.00. Obyśmy wreszcie wkrótce wrócili do pełnej aktywności, bo jak dotąd udało się rozegrać tej zimy zaledwie jedno spotkanie, z Kolejarzem w Chojnicach i jak pamiętamy trener Paweł Władyczak dysponował wówczas tylko jedenastoma piłkarzami. Nie ma co ukrywać, że zespół Czerwono-Niebieskich nękają spore problemy kadrowe (choroby, kontuzje, kiepska frekwencja na treningach) i na trzy tygodnie przed wznowieniem rozgrywek mistrzowskich wygląda to naprawdę słabo...