Jesień Czerwono-Niebieskich (5) - juniorzy E1 (pierwsza drużyna)09.02.2023r.
Dobrze prezentowali się w I części edycji 2022/2023 zawodnicy pierwszego zespołu rocznika 2012 (i młodsi), czyli juniorzy E1. Podopieczni Norberta Muchy skutecznie rywalizowali z koleżankami i kolegami z Kolejarza Chojnice, Czarnych Czarne, Piasta Człuchów i Sokoła Wyczechy, ciesząc się pozytywną postawą na boisku i osiąganymi korzystnymi w dużej mierze rezultatami.

W praktyce te rozgrywki stanowiły uzupełnienie dla zdecydowanej większości debrzeńskiej kadry (wyjątkiem Szymon Kaczyński, który grał głównie w niższej kategorii wiekowej) na co dzień rywalizującej w zmaganiach juniorów D2, a więc w formule meczów, a nie turniejów. Tak funkcjonowało dziesięciu spośród jedenastu piłkarzy. Wspomniany Sz. Kaczyński wziął udział w jednych zawodach juniorów E1, pozostała dziesiątka futbolistów nie opuściła żadnej z trzech imprez o punkty w roczniku 2012.

Bezsprzecznie numerem 1, gdy weźmiemy pod uwagę zdobycze bramkowe był Nikodem Lisowski, który zdobył ponad połowę goli drużyny. Poza nim jeszcze tylko trzy osoby trafiały do siatki.

Dzisiaj wiemy już, że wiosną będziemy nadal funkcjonować w tym samym układzie, jeśli chodzi o podział na grupy. W podokręgu słupskim w sześciu gra ogółem 27 drużyn, z czego dwie reprezentujące MKS Debrzno.

Razem: 3 turnieje, 12 meczów, 8 zwycięstw, 2 remisy, 2 porażki, 26 punktów, bramki 18-11

Turnieje:
Jan Bielecki 3, Wojciech Laskowski 3, Jakub Lemańczyk 3, Nikodem Lisowski 3, Martyna Nagibor 3, Szymon Ogierman 3, Franciszek Osięglewski 3, Jan Pająk 3, Lena Wegner 3, Zuzanna Żłobecka 3, Szymon Kaczyński 1

Gole:
10- Nikodem Lisowski, 3- Szymon Kaczyński i Jakub Lemańczyk, 2- Lena Wegner