Vouchery znalazły nabywców02.02.2023r.
W minionym tygodniu (w jednym przypadku) oraz w dniu finału WOŚP 29 stycznia (w drugim) wylicytowano vouchery ufundowane przez Miejski Klub Sportowy na rzecz inicjatywy Jurka Owsiaka. Dzięki Waszej hojności akcja wzbogaciła się o kilkaset złotych, a nam pozostaje miły obowiązek poinformować, kto nabył powyższe "bony".

Ten uprawniający do bezpłatnego uczestnictwa dziecka w zajęciach Akademii Piłkarskiej klubu w roku 2023 stał się własnością Heleny Dziubińskiej, natomiast przywilej honorowego rozpoczęcia pierwszego ligowego spotkania drużyny seniorów Czerwono-Niebieskich w rundzie wiosennej (w weekend 25/26 marca, potyczka z Gryfem II Słupsk) wywalczył dobrze znany kibicom futbolu nad Debrzynką Wojciech Taras. Trzeba przypomnieć, iż "Wyrostek" po rocznej pauzie spowodowanej kontuzją wrócił jesienią ubiegłego roku do gry, jednak na rozgrzewce przed meczem z Pomorzem Potęgowo 18 września doznał urazu i jak dotąd nie wznowił treningów.

Gratulujemy posiadaczom voucherów i dziękujemy!