Futsal Piła na topie w imprezie amatorów01.02.2023r.
Mecz po meczu, bez zbędnej zwłoki, nie tracąc czasu na nudę, ponad pięć godzin rywalizacji późnym popołudniem i wieczorem 29 stycznia - oto najbardziej lapidarne podsumowanie turnieju amatorów z okazji 31. finału WOŚP, jaki zorganizowaliśmy w szkolnej hali w Debrznie. Siedem zespołów pokazało dobrą dyspozycję, a główne trofeum (okazały puchar) pojechało do Piły.

Pilskiej ekipie Futsal dotrzymywał kroku MKS, jednak Czerwono-Niebiescy potknęli się, remisując z... najsłabszą drużyną zmagań, czyli LKS Krzywe Kolano i dwoma oczkami przegrali rywalizację o pierwszą lokatę.

Impreza przebiegała w dobrej atmosferze, grano fair, a bez problemu poprowadził ją jako sędzia Paweł Wegner. Trzy czołowe zespoły otrzymały puchary, natomiast oprócz tego wręczyliśmy także statuetki za indywidualne kategorie. Kacper Zieliński (Futsal) wywalczył z ośmioma trafieniami tytuł króla strzelców, Sławomir Słonka (GTS) zasłużył na miano najlepszego bramkarza, a Krzysztof Szawarniak (MKS) najlepszego zawodnika. Tym samym "Szuwar" sprawił sobie prezent na przypadające tego dnia 26. urodziny.

Dziękujemy wszystkim zawodnikom za dobry turniej i wsparcie Orkiestry!

Wyniki meczów:

5. Agro-Far 6 6-9
6. Zawód Typer 4 5-10
7. LKS Krzywe Kolano 2 6-14

Składy drużyn (nawiasach liczba strzelonych bramek):

Futsal Piła: Hubert Jabłoński (1), Radosław Joachimiak, Michał Lament (5), Patryk Załachowski (2), Kacper Zieliński (8)

MKS Debrzno: Bartłomiej Lica, Wojciech Marzec (5), Artur Niemier, Karol Ryngwelski (4), Krzysztof Szawarniak (6)

GTS Lipka: Przemysław Kucwaj, Marcin Marzec, Mateusz Niemczynowicz (3), Tomasz Nykiel, Sławomir Słonka, Mikołaj Stryszyk (4), Michał Wcisło, Krystian Zaborowski (1)

1125: Marcin Lemańczyk, Robert Rutyna, Przemysław Szczubiał, Mateusz Trela (5), Paweł Władyczak (1)

Agro-Far: Michał Betscher, Krzysztof Bubolc, Mateusz Burakowski, Marcin Chabowski, Patryk Klejdysz (1), Rafał Kuchciak (1), Dawid Kutela (1), Dominik Kutela (2), Przemysław Marek (1)

Zawód Typer: Dawid Bogdański, Sebastian Karowski (1), Jakub Kuszaj, Mateusz Leciejewski (1), Szymon Łukaszewicz (3), Marcin Malinowski, Norbert Samulak, Damian Syczewski, Rafał Wegner

LKS Krzywe Kolano: Maciej Domański, Wojciech Frieda, Szymon Górecki, Hubert Lange (3), Kamil Masternak (2), Jakub Nykiel (1), Mateusz Szajgin