Rocznik 2012 dobrze spisał się w Zakrzewie30.01.2023r.
W niedzielne przedpołudnie 29 stycznia drużyna juniorów E1 (rocznik 2012 i młodsi) prowadzona tego dnia przez duet Norbert Mucha - Bartłomiej Lica pojechała na doroczny turniej organizowany w Zakrzewie przez tamtejszą akademię Respect z okazji finału WOŚP. Debrznianie zaliczyli bardzo udane zawody, dobrze prezentując się na tle rówieśników z innych klubów.

Mieliśmy okazję skonfrontować się z pięcioma zespołami z Wielkopolski, co zawsze jest cenne, bo przecież nie rywalizujemy z nimi na co dzień w lidze. Cieszy, że z jednakową ambicją wszyscy zawodnicy starali się z całych sił o jak najlepsze rezultaty ekipy.

Dziękujemy Rodzicom dzieci za pomoc w zrealizowaniu wyjazdu na towarzyską imprezę!

Wyniki spotkań i strzelcy goli dla MKS-u:

Respect Zakrzewo- FA Fair Play Złotów 0:3
GTS Lipka- FA Fair Play II Złotów 0:2
MKS Debrzno- Start Jastrowie 0:0
FA Fair Play Złotów- GTS Lipka 5:0
FA Fair Play II Złotów- MKS Debrzno 1:4 (Lisowski 2, L. Wegner, Żłobecka)
Respect Zakrzewo- Start Jastrowie 0:2
GTS Lipka- MKS Debrzno 1:3 (Lisowski, L. Wegner, Osięglewski)
Respect Zakrzewo- FA Fair Play II Złotów 1:2
Start Jastrowie- FA Fair Play Złotów 0:1
MKS Debrzno- Respect Zakrzewo 3:0 (L. Wegner 2, Żłobecka)
Start Jastrowie- GTS Lipka 4:0