29 stycznia turniej juniorów F126.01.2023r.
Serię grudniowo-styczniowych turniejów w halowej piłce nożnej dzieci sfinalizujemy w niedzielę 29 stycznia zawodami, w których będą rywalizować zawodnicy z rocznika 2014. Ponownie, tak jak w przypadku dwa lata starszych piłkarzy tydzień wcześniej, odbędzie się 29 spotkań. Każde potrwa 11 minut, a w imprezie wystąpi dziesięć ekip. Wszystko to oczywiście w obiekcie Szkoły Podstawowej przy ul. Królewskiej 8 w Debrznie.

Imprezę przewidziano w godz.9.00-15.30. Harmonogram zakłada zmagania w grupie A (Chojniczanka Chojnice, Sparta Złotów, MKS Debrzno, Kolejarz II Chojnice i AP Szczecinek) oraz w grupie B (Chojniczanka II Chojnice, Brda Rytel, Piast Człuchów, Kolejarz Chojnice i Start Jastrowie). Po tej fazie zagramy dodatkowe osiem potyczek (grupy Czerwona i Niebieska), natomiast w "meczu pocieszenia" zmierzą się zespoły, które zajmą ostatnie lokaty w grupach A i B.

Młodzi piłkarze otrzymają medale, oprócz tego trenerzy wskażą po jednym podopiecznym ze swojej drużyny do wyróżnienia, wybierzemy również najlepszego zawodnika i bramkarza turnieju.

Impreza organizowana jest przez MKS Debrzno przy wsparciu Komisji Grantowej Pomorskiego Związku Piłki Nożnej. Dodajmy dla formalności, że przedsięwzięcie jest także częścią 31. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W czasie zawodów będzie można wesprzeć tę akcję, dzięki obecności w hali wolontariuszy. Zapraszamy!