Dużo gry juniorów F2 w Chojnicach23.01.2023r.
Drużyna rocznika 2015 (i młodsi) gościła w sobotę 21 stycznia w hali Parku Wodnego w Chojnicach, gdzie wzięła udział w turnieju zorganizowanym przez ChKS "Kolejarz". Zawody zgromadziły na starcie osiem ekip, które rywalizowały systemem "każdy z każdym".

Trener Paweł Wegner sprawdził jedenastu piłkarzy, których podzielił na dwa zespoły, dzięki czemu wszyscy debrznianie zaliczyli bardzo dużo minut na boisku. Jeden z nich pełnił nawet dwie funkcje w... obydwu ekipach, gdyż w jednej z powodzeniem grał w polu, a w drugiej był bramkarzem. Rayan Ryngwelski, bo o nim mowa, dzięki temu miał okazję trafić do siatki dla dwóch teamów.

Spędziliśmy na pewno pożyteczne godziny na sportowo i to największa wartość z wyjazdu. Dzięki wielkie za pomoc Rodzicom w transporcie dzieci i towarzyszenie emkaesiakom w trakcie meczów.

Dla celów dokumentacyjnych informujemy, iż pierwszy zespół zanotował następujące wyniki (w nawiasach zdobywcy goli): 0:5 z Kolejarzem Chojnice, 2:1 z Tęczą Brusy (Tojza 2), 4:0 z Kolejarzem II Chojnice (Ryngwelski 2, Tojza 2), 0:3 z Kamionką Kamień Krajeński, 0:3 z Chojniczanką Chojnice i 0:1 z Brdą Rytel.

Druga drużyna grała tak: 0:2 z Chojniczanką, 0:3 z Kamionką, 0:2 z Kolejarzem, 0:3 z Brdą, 0:0 z Kolejarzem II i 1:1 z Tęczą (Ryngwelski).

Ponadto w "bratobójczym" spotkaniu MKS wygrał z MKS-em II 1:0 po trafieniu Tojzy.

MKS Debrzno: Filip Dłużniewski, Jakub Jażdżewski, Antoni Kaszuba, Viktor Kopitkowski, Marcel Murach, Jan Nowaczek, Rayan Ryngwelski, Franciszek Sala, Kacper Śledź, Seweryn Tojza, Filip Tutak